Як доглядати за москітною сіткою?
Москітна сітка-це одне з важливих складових теплого сезону, яка забезпечує безпеку людини. Вона вирішує проблему настирливих комах, перешкоджаючи їх проникненню всередину приміщення. Крім цього, вона захищає від пилу і тополиного пуху. Найпоширеніша москітна сітка – це рамкова сітка, що надівається на віконну конструкцію.
Рамкова москітна сітка має міцний пластиковий каркас і саме полотно. Компанія НОВІКОН пропонує своїм клієнтам москітні сітки на посиленому дверному профілі. Кріплення їх може бути на кишеньках або на петлях, що дуже зручно. Каркас сітки складається з алюмінієвих профілів, які з’єднуються пластиковими кутовими з’єднувачами.
Якщо сітка нестандартних розмірів, а, наприклад, вище звичайного, вона може включати горизонтальне ребро жорсткості. Всі складові москітної сітки виготовляються з безпечних матеріалів. Сучасні технології виготовлення змушують сітку тримати свою форму, а також не деформуватися під дією навколишнього середовища (сонячне світло, температура і волога).
Незалежно від міцності виробу, при неправильному догляді воно починає змінювати свій стан в недозитивну сторону. Щоб москітна сітка прослужила вам довше, необхідно регулярно виконувати доглядають дії. Вони досить прості, проте нерідко про них забувають.
Догляд за москітною сіткою в три етапи:
- Очищення;
- Зняття сітки з вікна під час холодних періодів;
- Правильне зберігання москітної сітки.
Москітна сітка за літній сезон, не кажучи вже про весняний, набирає велику кількість пилу і бруду, яка поступово проникає всередину приміщення. Застряглі комахи і павутина павучків-це не найприємніші видовища. Щоб повернути сітці її первісний стан, необхідно її якісно очищати. Робити це потрібно в міру надходження забруднень.
Як чистити москітну сітку?
Для початку зніміть москітну сітку, а потім щільно закрийте вікно, щоб в момент, поки сітка відсутня, в квартиру не потрапили комахи і вуличний пил. Щоб зняти сітку, необхідно акуратно підняти її вгору, щоб звільнити нижній край від кріплень. Далі опускайте сітку вниз, щоб звільнити верхній край.
Стягуємо конструкцію в кімнату. Якщо мова йде про приватний будинок, ситуація з миттям полегшується. Постеліть поліетиленову плівку, поверх якої покладіть москітну сітку. Приступайте до очищення.
Якщо ви живете в квартирі, занесіть сітку в ванну кімнату або душову кабіну. Відкрийте душ (або скористайтеся напором шланга) і промийте сітку від бруду і пилу. Не хвилюйтеся, рамкова сітка не постраждає і ніяк не деформується під дією води.
Далі візьміть звичайну кухонну губку і миючий засіб. Промийте полотно від вологих грудочок пилу. В кінці ще раз обполосніть сітку. Не забувайте про другу сторону.
Тепер дочекайтеся висихання сітки. Не варто класти сітку біля батареї або інших нагрівальних приладів, так як полотно сітки може бути зіпсовано. Сушіть її при природних умовах у вертикальному положенні. Наприклад, залиште на час у ванній кімнаті і не відкривайте там кран.
Для чого потрібно знімати сітку на зиму?
Багато клієнтів компанії Новікон, коли їм розповідають про догляд за москітною сіткою, кажуть, що залишають її на зимові періоди, і вона навіть не псуватися. Насправді, в цьому є частка правди, адже москітні сітки виготовляються під спеціальними технологіями, які роблять сітку стійкою до температур. Однак це може спрацювати тільки в першу, може в другу, зиму і не більше того.
Після таких сезонів сітка стане більш еластичною, а полотно перестане витримувати свою строго пряму форму. Можливо і таке, що неочищені застряглі комахи будуть з’їдені птахами, які в зимові періоди постійно шукають їжу.
Полотно москітної сітки нерідко провисає під дією рясного снігопаду. Сніг складається з води, а вона, в свою чергу, має достатню вагу для того, щоб деформувати сітку. Це ніяк не зіпсує здатності москітної сітки, проте під час вітрів вона може сильно «хитатися».
Постійні зміни температури можуть нашкодити ручкам москітної сітки. Вони стануть більш крихкими. Є ймовірність, що сітка впаде на вуличну сторону. Або ж, коли вам знадобитися її зняти, ручки не витримають і відламаються. В такому випадку доведеться купувати нову москітну сітку.
Як зберігати москітну сітку взимку?
Фахівці НОВІКОН рекомендують зберігати москітну сітку в горизонтальному положенні. Незважаючи на свою плоску конструкцію, поверх сітки забороняється що-небудь класти. Зберігання в таких умовах допоможе сітці зберегти свій первісний вигляд до наступного сезону.
Тепер поговоримо про те, куди ховати сітку під час зимівлі. Зберігати москітну сітку можна на верхівці шафи або ж в підвалі (якщо такий є). Перед надяганням сітки на вікно в наступному сезоні, не забудьте її промити від осілого пилу.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом