Купить металлопластиковые окна » Блог » Як правильно вибрати пластикові вікна?

Як правильно вибрати пластикові вікна?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

При установці будинку пластикових вікон зазвичай задаються наступними питаннями:

– Які вікна вибрати?

– Чим керуватися і на що звертати увагу при покупці вікон?

У даній статті постараємося коротко сформулювати основні критерії вибору.

devushka radom s oknom

Як вибрати вікно?

Профіль ПВХ

Залежно від профілю виготовлення пластикового вікна, залежить їх якість, довговічність, зовнішній вигляд.

Таким чином, при виборі, слід визначитися з профілів яких виробників будуть зроблені вікна. В даний момент на українському ринку представлені в основному німецькі, турецькі та російські виробники вікон.

Існує думка, що для того, щоб пластикові вікна прослужили вам довго і не втрачали своїх первинних якостей, найкраще виготовляти вікна з німецького профілю.

І з цим не можна не погодитися. Зазвичай, профілі інших виробників поступаються німецьким не тільки в ціні, але і в технічних характеристиках.

Перевірені роками роботи, німецькі профілі витримає як динамічні навантаження, так і перепади температури від -40 до +40. Кількість повітряних камер в профілі має бути як мінімум дві, а краще три. Це стосується як рами, так і стулки металопластикового вікна.

Склопакет

Склопакет – одна з основних складових будь-якого вікна. Тому до його вибору потрібно поставитися відповідально і пред’явити ряд вимог – повітряних камер повинно бути не менше двох, в іншому випадку буде холодно взимку і товщина склопакета – не менше 32 мм.

b34a076a96598fce499641b74738afb1

Види склопакетів

Фурнітура для вікон

Неякісна фурнітура може доставити багато неприємностей і дискомфорту, тому на ній краще не економити.

Провідні виробники вікон ПВХ, як правило, використовують німецьку фурнітуру. На жаль, якісної фурнітури вітчизняного виробництва у продажу поки не спостерігається.

Установка пластикового вікна

Фірми-виробники стверджують, що теплоізоляційні властивості пластикових вікон більш ніж на 50% залежать від точності і якості установки.

Установка нового вікна становить, як правило, близько 20% вартості вікна. Деякі фірми включають також у вартість установки-демонтаж старого вікна, комплектуючі та підйом вироби. А в інших випадках ці послуги оплачуються окремо.

master okon

Установка вікна

Поради щодо вибору пластикових вікон

Років 15 тому мало хто в Україні знав про пластикові вікна, але в даний час все більше хочуть встановити собі пластикові вікна і двері.

У цій статті спробуємо дати кілька порад з приводу того, на що необхідно звернути увагу, вдаючись до послуг тієї чи іншої фірми.

Треба дізнатися, чи є у продукту сертифікат ІЗО 9001 (система контролю якості, яка і покликана забезпечити саме стабільність властивостей продукції, що випускається на заданому рівні, а також постійне вдосконалення продукту).

Тому всім споживачам, будь то приватні особи або великі фірми, ми радимо звертати найпильнішу увагу на його наявність у виробника.

Профіль із пластику надходить до нас, в основному, з-за кордону. І було б дуже правильно встановити його походження. Пластик, який приїхав в Україну, припустимо, з ОАЕ або Туреччини, навряд чи витримає наші морози і перепади температур. Споживачам ми рекомендуємо конкретно обумовлювати в договорі виготовлення вікон з якісних профілів.

614415-600x325

Поради щодо вибору вікна

Наприклад, профілі РЕХАУ можна відрізнити по маркуванню, яка наноситься на них способом тиснення через кожен метр. Щоб побачити цю маркування при змонтованому вікні, треба відкрити стулку і уважно оглянути ту площину рами, яка не видно в закритому стані. Обов’язково дізнайтеся, яку гарантію на свою продукцію дає фірма-виробник. Вас повинен насторожити як занадто маленький (1 рік), так і занадто великий (20 років) термін.

Ціна пластикового вікна складається з:

  • ціни рами (профілю);
  • ціни фурнітури (запірного механізму);
  • ціни склопакета (два і більше стекол, скріплених між собою).

Треба розуміти, що якісне пластикове вікно не може бути дешевим.

Вибір ПВХ-вікна

no translate detected 23 2147862873

Вибір ПВХ-вікна

Заощаджуючи гроші зараз, ви в майбутньому обов’язково зіткнетеся з такими проблемами, як низька Шумоізоляція, погана вентиляція.

А вона призводить до запотівання вікна, випадання конденсату і відволоження стінових поверхонь поруч з пластиковим вікном.

Низька стійкість кольору віконних рам (профілю) призводить до їх пожовтіння, деформації вікна, складності у відкриванні-закриванні.

Таке пластикове вікно недовговічне, втрачає свої властивості вже протягом перших трьох років експлуатації. Тому для того, щоб пластикове вікно прослужило довго і не втрачало своїх первинних якостей найкраще купувати вікно з німецького профілю.

Німеччина-основоположник виробництва пластикового профілю. Вже більше 40 років вона виробляє профіль, якість якого не викликає сумнівів. Але і серед німецьких профілів є деякі види профілю, виробництво яких активно налагоджено в Росії і коштують вони значно дешевше німецьких аналогів.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар