Купить металлопластиковые окна » Блог » Як облаштувати зимовий сад

Як облаштувати зимовий сад

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Функціональне призначення зимового саду-створення прийнятних умов для рослин різних видів і зручної обстановки для відпочинку членів сім’ї.

Сади діляться на наступні види:

– житловий-де в створеному кліматі можна комфортно існувати людині і рослинним культурам;
– оранжерея-вологість і температура не відповідає життєдіяльності людини, підходять тільки для рослинності;
– буферний-не опалювальний закритий простір, через який можна проходити на вулицю. Через постійно відкриваються дверей неможливо підтримувати необхідний мікроклімат.

обустроим зимний сад

Зимовий Сад

Для облаштування приміщення під зимовий сад необхідно правильно вибрати для нього місце розташування, з якого боку від житлового будинку передбачається його розмістити. Південний напрямок занадто спекотне, влітку рослинність буде постійно перегріватися. На півночі відбувається швидке нагрівання та охолодження. Відразу ж після заходу сонця повітря остигає.

как зимний сад обустроить

Особливості зимового саду

В цьому випадку потрібна складна система обігріву. На заході довго зберігається тепло, що в літній період призводить до дуже високої температури в саду. Східний напрямок найоптимальніший для кліматичних умов рослинного світу. Приміщення зимових садів в основному робляться прилеглими до будинку, але іноді бувають окремо стоять.

зимний сад обустройство

Конструкції зимових садів

Форми будівель можуть бути найрізноманітніші. Дахи бувають різноманітних конструкцій, найпростіші – це прямокутні односхилі і двосхилі. Покриття може мати сферичну форму. Для будь-якої конфігурації обов’язково потрібен кут нахилу від 7 до 45 градусів, для того, щоб сніг, бруд, дощова вода не затримувалися нагорі.

обустроить зимний сад

Алюмінієві зимові сади

Застосовувані матеріали

Конструкція споруди повинна мати міцну, стійку до корозії основу, пропускає до 80% денного світла. Для каркасів використовується твердий легкий метал алюміній, профілі з ПВХ, дуже красиві, але вимагають додаткових кріплень.

Традиційні каркаси з деревини, найдешевші, їх дуже зручно монтувати і розбирати. Компанія Новікон пропонує створення зимових садів з алюмінієвих профільних систем Reynaers CW 50 і АЛЮТЕХ ALT F50, які не раз зарекомендували себе в проектах різної складності.

зимний сад

Зимовий сад з алюмінію

Дерево недовговічне, псується від вологи, його треба систематично покривати захисним лаком або фарбою. У каркаси вставляються неметалеві прозорі матеріали, які повинні пропускати світло, бути звукоізолюючими, зберігати тепло. Застосовується скло і полікарбонат.

Оптимальний варіант-це склопакети, які містять інертний газ аргон. Профіль для них робиться металопластиковий, з алюмінію або дерева. Якість цих виробів дуже хороше, але висока ціна.

Тепло в зимовому саду

температуру по всьому приміщенню саду. Тепловий режим визначають сорти рослин, які висаджуються на клумби. Температура для тропічних і пустельних рослин приблизно повинна бути від шести до двадцяти п’яти градусів.

Види опалення:
– електричне-Обігрівачі, тепла підлога, кондиціонери, зручні в експлуатації, легко регулюється температура, просто встановлюються. Недоліком є дорога електроенергія.
– парове-забезпечує сталість необхідного тепла, невисока вартість. Негативною характеристикою є трудомісткий і складний монтаж і установка.
– пічне-використовує дрова і вугілля. Дуже дешевий спосіб обігріву, але пожежонебезпечний, і не забезпечує рівномірного тепла. Зазвичай близько грубки температура висока, але чим далі відстань, тим стає холодніше.
– повітряний вентилятор встановлюється на кватирці вікна, яке виходить в приміщення саду з житлового будинку. Тепле повітря переганяється з нагрітих кімнат в теплиці. У мінусову погоду таким методом не вдається обігріти весь сад. Для природної вентиляції в стінах робляться закриваються отвори, через які проникає повітря з вулиці.

обустройство зимнего сада

Тепло в зимовому саду

Додаткове освітлення в саду

У зимовий період рослинам не вистачає сонячного світла. У теплиці встановлюються лампи штучного освітлення різних моделей: розжарювання, люмінесцентні. Для того щоб закрити рослини від сонячних променів влітку, робляться спеціальні штори.

Для придбання зимового саду стіни, каркаси, кріплення замовляються в спеціальних фірмах. Деталі в розібраному вигляді доставляються на ділянку і збираються на місці. Самостійно можна підготувати землю для клумб, зробити освітлення, полив.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар