Енергозбереження та пластикові вікна
Для забезпечення гарної теплоізоляції вікон і дверей необхідно подбати не тільки про їх герметичності. Скло має гарну теплопровідність.
Основний спосіб зменшити тепловтрати через скло – використовувати поєднання декількох стекол, між якими створюються повітряні проміжки.
Даний винахід не є ноу-хау-згадайте подвійні, і навіть потрійні рами в старих будинках. Зазвичай на літо зимові рами знімалися, в холодну пору знову займали своє місце у віконних отворах.
За радянських часів все це було закріплено будівельними нормами і правилами – для опалювальних приміщень одинарне засклення не допускається.
Пластикові вікна це комфорт і тепло, перш за все, завдяки герметичності і низькій теплопровідності профілю. Теплопровідність склопакета залежить від кількості стекол. У вітчизняній будівельній практиці найбільш часто використовуються склопакети двокамерні і однокамерні.
Це три або два скляних листа з повітряними проміжками між ними 6-20 мм. повітря, що заповнює склопакети служить хорошим теплоізолятором. Давайте розберемося, чи можливо зменшити тепловтрати склопакетів іншими способами, ніж збільшення числа камер склопакета?
Виробники склопакетів пропонують технології, коли наповнення склопакетів газом дозволяє поліпшити теплоізоляцію вікна. Замість повітря в склопакет закачується більш важкий і, безумовно, прозорий газ (найчастіше аргон або криптон). Найвищий ефект можна досягти шляхом вакуумування межстекольного простору, але технічно це важко реалізовано.
Для зменшення втрат тепла через склопакет також можна нанесенням на скло низькоемісійного покриття. Таким способом досягається енергозбереження пластикових вікон, тобто скла перешкоджають проникненню всередину приміщення потоку ультрафіолетових і виходу з нього інфрачервоних променів.
Низькоемісійні покриття ділять на” тверді “і” м’які ” (інакше їх називають k-покриття і i-покриття або покриття on-line і off-line). Питання енергозбереження вікна вкрай важливий і цьому потрібно приділити особливу увагу!
“Тверде покриття” -це покриття на основі оксиду олова (k-скло). “М’яке покриття” -покриття на основі срібла (i-скло).
На відміну від” твердих “покриттів,” м’які ” менш стійкі по відношенню до погодних і температурних впливів. Однак, при установці в склопакеті покриттям в сторону повітряної камери, мають довговічність, порівнянну з” твердими ” покриттями.
Коефіцієнт теплопровідності низькоемісійного скла не перевищує 2,0 Вт / м2°C. Однак низькоемісійні скла не тільки скорочують втрати тепла, але і відображають сонячну радіацію і захищають приміщення від електромагнітного випромінювання і радіохвиль.
Використання комбінованих склопакетів з використанням і “теплового дзеркала” дозволяє домогтися коефіцієнта теплопровідності 0,5 Вт/м2°C.
Кілька типів мембран, призначених для різних кліматичних умов, дозволяють підібрати “дзеркало”, що фільтрує саме ті частини сонячного спектру, які небажані для мікроклімату приміщень в кожній конкретній місцевості.
При цьому “дзеркальні склопакети” практично не жертвують своєю світлопропускаючою здатністю, на відміну від інших методів енергозбереження ПВХ вікон.
Але якщо не занурюватися в усі ці тонкощі і довіряти тій фірмі, яка пропонує віконні склопакети, з вікнами все в порядку, якщо температура поверхні скла, зверненого в кімнату, не опускається взимку нижче 14°С.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом