Заміна склопакета в новобудові
При введенні багатоквартирного будинку в експлуатацію, забудовник намагається максимально знизити власні витрати. Це можна помітити, наприклад, при огляді системи скління.
Згідно зі статистичними даними компанії НОВІКОН, більше половини всіх віконних конструкцій, встановлених в новому будинку, необхідно замінити, так як вони не відповідають технічним вимогам.
Близько 30 відсотків вікон доводиться доукомплектовувати. Лише п’ята частина вікон мають досить хорошу якість.
Новобудови бюджетного сегмента мають серйозні проблеми зі склінням. Забудовник користується низькоякісними пластиковими профілями, де товщина стінок навмисно зменшена.
Причиною тому є економія на матеріалах. Помітити різницю неможливо неозброєним поглядом, але при експлуатації такого вікна неможливо домогтися оптимальної теплоізоляції в приміщенні.
У більшості випадків доводиться повністю міняти віконні конструкції в бюджетній новобудові.
Скління в новобудовах: досвід фахівців
Новобудови преміального класу позбавлені відвертих проблем з пластиковими вікнами, чого не скажеш про саме скління.
Як правило, конструкції укомплектовують двокамерним склопакетом. Його технічних параметрів не вистачає в умовах української кліматичної зони. Доводиться міняти стандартний склопакет на енергозберігаючий.
Що таке енергозберігаючий склопакет? У його конструкції використовується скло, на поверхні яких присутнє спеціальне покриття з сріблом, нанесене із застосуванням передових технологій.
Його товщина становить кілька сотих міліметра – помітити шар напилення неможливо. Крім додаткової обробки іонами срібла, міжскляний простір заповнений аргоном – інертним газом зі збільшеною в’язкістю. Це сприяє значному уповільненню теплопередачі.
Принцип роботи енергозберігаючого склопакета
Енергозберігаючий склопакет пропускає короткохвильове сонячне випромінювання у кімнату, що нагріває предмети інтер’єру. Усередині приміщення тепло затримується за допомогою скла, що екранує теплові хвилі.
Практична ефективність цієї технології давно доведена на практиці. Навіть більше – у деяких європейських країнах їх установка регламентована на рівні місцевого законодавства.
Енергозберігаючий склопакет має тривалий термін експлуатації. Захисне срібне покриття нанесено з внутрішньої сторони склопакета, захищаючи його від механічного та атмосферного впливу.
Разом з інертним газом, склопакет справно функціонує протягом усього експлуатаційного періоду віконної конструкції.
Якому склопакету віддати перевагу?
Компанія НОВІКОН рекомендує звернути увагу на серію високоякісних склопакетів від швейцарського концерну Glastrosch. Якість його продукції доведено на лабораторному рівні і на практиці.
Воно повною мірою відповідає вимогам Європейських стандартів, характеризується підвищеними теплозберігаючими властивостями, має оптимальний коефіцієнт світлопропускання.
На вибір замовників доступна велика кількість варіантів енергозберігаючого склопакета:
- однокамерна конструкція з енергозберігаючим напиленням і аргоном;
- двокамерна конструкція з енергозберігаючим напиленням і аргоном;
- двокамерна конструкція з двома енергозберігаючими напиленнями і аргоном;
- двокамерна конструкція з двома енергозберігаючими напиленнями, аргоном і розширеним міжскольним простором.
Оптимальний варіант енергозберігаючого склопакета – модель GLAS TRÖSCH EN 2 PLUS 32мм. Якщо бюджет дозволяє, виберіть модель GLAS TRÖSCH SUPER COMFORT 44мм – максимальну комплектацію.
Період окупності енергозберігаючого склопакета – від 2 до 5 років!
Представники популярних європейських брендів провели незалежні дослідження, в рамках яких вони проаналізували окупність енергозберігаючих вікон.
Розмови про окупність актуальні тільки за умови правильного регулювання системи кондиціонування і вентиляції, а оплата за теплову енергію проводиться на основі показників лічильників.
Звісно, термін окупності залежить від безлічі факторів. Проте, на думку фахівців, монтаж енергозберігаючого склопакета окупиться всього за п’ять років.
Далі конструкція вийде в плюс за рахунок економії споживаної теплової енергії. Максимальна економія у період опалювального сезону становить 25-35 відсотків.
Заміна склопакета: послідовність дій
Енергозберігаючі склопакети мають свої видимі переваги, і їх монтаж є обов’язковим.
Якщо зараз ви сумніваєтеся, через пару-трійку років ви пошкодуєте про те, що раніше не встановили нове вікно. Адже тарифи на теплову енергію постійно зростають.
Установка нового склопакета ведеться у наступній послідовності.
- Виїзд фахівця по вимірах, який визначить точні розміри для виробництва енергозберігаючого склопакета.
- Очікування в період виробництва. Тимчасові витрати залежать від ступеня завантаженості виробництва. Найменше клієнти чекають взимку, при мінімальній кількості замовлень.
- Транспортування готової конструкції до об’єкта.
- Зняття проблемного і монтаж нового склопакета. Середня тривалість процедури – 30 хвилин.
На цьому все, новий склопакет готовий до використання.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом