Вікна для сонячної/південної сторони будинку
Коли заходить мова про квартиру, вікна якої виходять на південну сторону, то цей факт розписується, як її перевага. Однак ті, кому пощастило пожити у таких кімнатах, знають, що є і на сонячній стороні плями. І серйозні.
Що стосується переваг, то, по-перше, у квартирах, що виходять на південну сторону, не буває нестачі сонячного світла, а по-друге, в них набагато тепліше, ніж в північних квартирах. Все разом це дає не тільки затишок, але і можливість заощадити на освітлювальних та опалювальних приладах.
Крім того, можна не думати про вогкість, так як сонячні промені вбивають мікроорганізми, які цьому сприяють. У цьому ж ховається і головний недолік. Сонячні промені доставляють незручності не тільки бактеріям, а й людям, які живуть поруч з ними.
Негативний вплив надмірного сонячного світла
Як відомо з уроків фізики, у денного світла кілька спектрів, частина з яких, у сприянні з сонячною радіацією і тепловою енергією, призводять до несприятливих для людини наслідків. Нагріваючи повітря, а також стіни, сонячні промені перетворюють приміщення на грубку.
Кожен, кому доводилося побувати у прогрітій до межі кімнаті, знають, настільки важко там перебувати навіть півгодини. Зменшується працездатність, знижується розумова діяльність, увага, підвищується стомлюваність і дратівливість.
Крім цього, через постійний вплив сонячних променів вигорають меблі та інші предмети інтер’єру.
І гаразд ще, якщо сонце світить тільки до обіду, після чого виручає якесь дерево, яке відкидає на будівлю свою тінь.
Але якщо вам нічим сховатися від післяобіднього сонця, яке вважається найбільш “отруйним”, то доведеться пошукати інші варіанти, крім, як термінової посадки вічнозелених дерев.
Деякі вдаються у цих випадках до штор або жалюзі, які, хоча і рятують від прямих променів, але все одно пропускають частину з них і нагрівають повітря, приводячи до задухи у приміщенні. Куди кращим рішенням буде установка спеціальних склопакетів.
Сонцезахисні склопакети
Для створення максимально комфортного і здорового мікроклімату у приміщенні, вікна якого виходять на південну сторону, були створені спеціальні склопакети, що захищають від впливу сонячних променів.
Перші моделі, коли вони тільки вийшли на ринок, виготовлялися із застосуванням тонких тонувальних плівок. Так, вони відбивали сонячні промені, проте не пропускали ультрафіолет, який необхідний кімнатним рослинам.
У такій ситуації вам доведеться звикнути до того, що щотижня ви будете купувати нові рослини на зміну зів’ялим.
Крім цього, плівкові склопакети спотворювали кольори і затемнювали освітлення, що не так впадало в очі, коли зовні яскраво світило сонце, але зате було дуже помітно у похмуру погоду.
В результаті потрібно було вдаватися до освітлювальних приладів, коли без цього ще можна було обійтися. Втім, такі склопакети все ще випускають, але встановлюють їх зазвичай в офісних приміщеннях, а не житлових.
В якості поліпшеної альтернативи кілька років тому на ринок вийшов новий вид склопакетів, на поверхню яких було нанесено спеціальне напилення, що захищає від згубного впливу сонячних променів.
Це напилення неможливо стерти механічним або іншим впливом, так як покрита їм внутрішня, герметична частина склопакета. У результаті термін служби покриття дорівнює терміну служби самого склопакета.
Незважаючи на те, що на склопакет нанесено напилення, воно абсолютно прозоре, так що спотворення у сприйнятті кольору не буде, а різницю зі звичайним склом можна буде побачити тільки при уважному порівнянні.
Що стосується функціональності, то склопакет цього виду затримує майже половину сонячних променів, при цьому пропускаючи близько 15% ультрафіолету. Це означає, що ви не тільки позбудетеся від задухи, але і не нашкодите при цьому своїй колекції рослин.
В середньому, сучасні склопакети із захистом від сонця, знижують температуру у приміщенні на 5 градусів, при цьому знижуючи сухість повітря.
До речі, якщо у вас встановлений кондиціонер, то ви ще й заощадите: куди легше нагріти холодне повітря, ніж охолодити гаряче. Як показує практика, склопакети з напиленням економлять своїм власникам близько 30% електроенергії, що витрачається на роботу кондиціонера.
Також їх можна встановити на балконі, де ситуація зазвичай найгірша: саме приміщення менше, як і перешкода між ним та вулицею, а значить нагрівається воно швидше та сильніше.
Світловідбиваючі склопакети істотно знизять напруження та зроблять перебування на балконі більш комфортним. А якщо додати туди ще й жалюзі, то температура буде в середньому навіть прохолодною.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом