Вибір вікон для будинку з індивідуальним опаленням
Будинок з індивідуальним опаленням вимагає уважного підходу до вибору вікна. Це пояснюється необхідністю рахувати кожну калорію тепла. У будівлі, де працює індивідуальна система опалення, можна відрегулювати температурний режим самостійно.
Власник оплачує тільки той обсяг тепла, який він використовував. Оскільки основні тепловтрати припадають на віконний отвір, завдяки грамотному склінню можна зберегти більше тепла в будинку.
Через постійно зростаючі ціни на електроенергію і газ доводиться вдаватися до нових технологій в області енергозбереження. Для будинку, оснащеного індивідуальною системою опалення, енергозбереження – це пріоритетне завдання.
Енергозберігаюче вікно – це конструкція, що складається з:
- багатокамерної профільної системи;
- енергозберігаючого склопакета;
- теплої дистанційної рамки.
Принцип роботи енергозберігаючого склопакета багато в чому нагадує звичайний термос, який зберігає тепло, що потрапило всередину, не даючи йому виходити у навколишнє середовище назад.
Сьогодні компанії з виробництва вікон пропонують потенційним клієнтам широкий спектр способів скління будинків, оснащених системою індивідуального опалення.
Залежно від величини бюджету, виділеного на нові вікна, покупець може вибрати або базову комплектацію скління, або доповнити її преміальними енергозберігаючими вікнами.
Базова комплектація
Структура базової комплектації енергозберігаючого вікна встановлена рядом містобудівних норм.
Відповідно до їх вимог, тут повинна бути встановлена профільна п’ятикамерна система, а також енергозберігаючий двокамерний склопакет, мінімум один лист якого має один шар спеціального напилення.
Профільна п’ятикамерна система REHAU Ecosol-Design 70 – це оптимальне і доступне рішення для віконних профілів, яке виділяється на тлі інших, за рахунок кращого співвідношення ціни і якості. Монтажна глибина профільної системи становить 70 міліметрів. Тут також є два контури ущільнення, п’ять камер. Коефіцієнт опору передачі тепла: R= 0,77 м2К / Вт.
Енергозберігаючий двокамерний склопакет виконаний за формулою 4-10аг-4-10аг-4і. Він оснащений одним спеціальним енергозберігаючим покриттям. Міжскляний простір заповнений інертним газом – аргоном. Тут коефіцієнт опору передачі тепла становить R= 0, 71м2к/Вт.
Найтепліше і економне вікно
Компанія НОВІКОН пропонує розглянути оптимальний варіант скління будинку, оснащеного індивідуальною системою опалення. Ця комплектація може похвалитися максимальними показниками теплоізоляції. Отже, вона сильно економить витрати на кондиціонування та опалення.
Революційним винаходом на ринку металопластикових вікон став профіль REHAU GENEO. При його виробництві не використовується сталеве армування. Такого результату вдалося досягти завдяки фіброволоконному матеріалу RAUFIPRO.
Застосування фіброволоконного матеріалу сприяє отриманню максимально можливої жорсткості рами. Підтвердженням тому служить використання такого матеріалу при проектуванні швидкісних болідів. Профільна система має найвищі показники теплоізоляції. Опір передачі тепла знаходиться на рівні R= 1,16 м2К/Вт.
REHAU GENEO – це профільна система з шістьма камерами, монтажна глибина якої становить 86 міліметрів. Оскільки в конструкції відсутня сталеве армування, це значно полегшує конструкцію.
Застосування такого рішення дає можливість збільшити термін експлуатації фурнітури, повністю виключаючи утворення містків холоду. Ще однією перевагою REHAU GENEO є використання третього контуру ущільнення, що забезпечує максимально можливу герметичність при примиканні стулки до рами.
Щоб отримати найбільше енергозбереження, профільна система REHAU GENEO повинна працювати в парі з найбільш теплим склопакетом від швейцарської корпорації GLAS TROESCH-енергозберігаючим склопакетом Super.
Він виконаний за формулою 4і-16аг-4-16аг-4і. Двокамерний склопакет має два спеціальних енергозберігаючих покриття, а також збільшений міжскляний простір, заповнений аргоном (інертним газом). Якщо є запас по бюджету, зверніть увагу на теплу дистанційну рамку.
Щоб зробити склопакет ще більш теплим, замовники часто просять закачати в міжскляний простір інший інертний газ-криптон. Це одноатомний газ без кольору, смаку і запаху.
За рахунок збільшеної в’язкості і щільності криптону можна ще краще загальмувати переміщення молекул. Це призведе до приросту коефіцієнта опору теплопередачі.
Висновки
Для будинку з індивідуальною системою опалення настійно рекомендується використовувати енергозберігаючі вікна. Якісну, економну і теплу комплектацію віконної конструкції допоможуть запропонувати наші представники.
НОВІКОН – учасник програми державної компенсації “ Теплий дім”, згідно з якою, у вас є можливість оформити в кредит енергозберігаюче вікно, а потім отримати 30-відсоткову компенсацію через два місяці. Завдання цієї держпрограми полягає у збільшенні доступності енергозберігаючих технологій для населення.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом