Установка вікна на монтажні пластикові клини
Пластикові монтажні клини користуються великою популярністю в будівництві. Тут вони з’явилися досить давно, але користуються ними тільки справжні професіонали.
Їх завдання-вирівнювання дверей і вікон в отворі щодо чверті останнього. Також без них не обходиться проведення укісних робіт, монтаж ламінованої підлоги, сходів і лаг.
Різновиди та особливості конструкції монтажних клинів
Для попереднього вирівнювання будівельних елементів, як правило, використовуються підкладки-дерев’яні бруски або тріски.
Вони хоч і доступні, але на практиці подібні підкладки незручні в експлуатації, характеризуються рядом недоліків. З іншого боку, монтажні клини позбавлені серйозних мінусів, відрізняються максимальною зручністю експлуатації.
Принцип роботи наступний. З двох клинів створюється вирівнююча прямокутна колодка, яку можна відрегулювати по ширині і висоті, зводячи або розводячи клини.
Щоб забезпечити максимальну точність в процесі балансування елементів, виробники випускають клини в декількох варіантах типорозмірів. Зазвичай це підкладки середнього, малого і великого розміру. Максимальне навантаження – від 200 до 350 кг, від 1500 до 1700 кг і від 2200 до 2500 кг відповідно.
Внутрішня конструкція монтажних клинів включає ребра жорсткості, що забезпечують стабільність конструкції без деформації несучих елементів. Навантаження актуальні при повному приляганні клинів.
Якщо зрушити їх, навантаження зменшиться в залежності від площі контакту. Крім того, висока точність балансування залежить від зубів, розташованих по обидві сторони клина. У його конструкції також є набір внутрішніх камер. Їх завдання – запобігання містків холоду.
При виробництві клинів використовується спеціальний полімерний матеріал. Він характеризується високою стійкістю до впливу температурних перепадів і атмосферних опадів.
Пластикові клини відрізняються довговічністю, експлуатаційний діапазон температур варіюється в межах -40 … +80 градусів Цельсія.
Експлуатація монтажних клинів при монтажі нового вікна
Найвідповідальніший момент при установці металопластикового вікна – це монтаж рами в отвір. Тут потрібно дотримуватися ряду правил. Віконну раму треба ідеально вивести по вертикалі і горизонталі, переконатися у відсутності відхилення по всіх осях.
Оскільки віконній рамі властиво нерівномірний розподіл навантажень, дерев’яні підкладки не нададуть ніякої користі після установки. Навпаки, вікно з часом буде “викручуватися”.
Результат – порушення правильної роботи фурнітури, зниження параметрів теплоізоляції, прискорений знос фурнітури. Монтажні клини – це найкращий варіант для установки металопластикових вікон.
Перед тим як закріпити віконну конструкцію, потрібно встановити до отвору на стіні монтажні клини, використовуючи відповідні кріпильні елементи. Практика показує, що для цього часто використовують малі та середні клини.
Найбільше навантаження концентрується під імпостом. Тому фахівцеві з монтажу треба встановити колодки. Є два варіанти монтажу – з кожного боку від осі імпоста, або прямо під ним.
Послідовність дій буде наступною.
- Виставлення віконної рами на клини, попередньо складені в робочій області.
- Тимчасова фіксація кутів.
- Вирівнювання – для цього послідовно зводять і розводять клини.
- Запінювання монтажного шва. Отриманий шар повинен мати товщину від 25 до 30 міліметрів. В процесі установки вікон на клини відсутні обмеження по використанню пароізоляційної стрічки. Їх монтаж ведеться після завершення робіт з вирівнювання віконної конструкції.
Монтажні клини: переваги використання
Компанія НОВІКОН, проаналізувавши конструкцію клинів із пластику і їх користь, виділяє ряд переваг.
- Досягнення максимальної точності вирівнювання рами.
- Відсутність обмежень по терміну експлуатації.
- Можливість застосування в широкому спектрі температурних діапазонів, незалежно від кліматичних умов.
- Поява “містка холоду” повністю виключено. Цьому сприяє камерна конструкція клинів. Вони не промерзають.
- Підвищення площі зчеплення. Воно досягається за рахунок особливого розташування зубців. Вони присутні на правій і лівій стороні по всій поверхні клина під строго виставленим кутом. Завдяки такій будові запобігається ковзання і розмикання.
- Стійкість до впливу вологи.
- Велика кількість варіантів клинів по висоті.
- Грамотна розфасовка виробником на невеликі партії. Це сприяє спрощенню роботи з їх використанням.
- Немає необхідності займатися підготовчими роботами (виготовляти дерев’яні бруски). Таким чином, терміни проведення монтажних робіт значно скорочуються.
- Можливість використання монтажної піни для приховування клинів.
- Допускається використання непарної кількості клинів.
- Матеріал виробів не дає усадку і не гниє з часом.
Саме завдяки цьому підставочні клини користуються величезною популярністю.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом