За кордоном виробництво пластикових вікон має масовий характер – технологія виготовлення нових матеріалів для вікон давно переросла в серійне виробництво пластикових вікон. Найширшим є виготовлення вікон ПВХ із сталевим армуючим профілем. Спочатку при виробництві пластикових вікон із пластикових профілів формується жорстка система контролю якості продукції, що випускається.
Дуже серйозного контролю та перевірок піддавалися, як сам матеріал (полівінілхлорид), так і готові віконні рами. На сьогодні розроблено різноманітні нормативи, в яких описуються основні вимоги. Після нормативів для ПВХ, рам і самих вікон, з’явилися норми встановлення пластикових вікон. Незважаючи на це, така процедура, як монтаж вікон із ПВХ, все одно залишається індивідуальним.
Нормальна конкуренція змусила зовсім інакше підійти до виробництва пластикових вікон, з використанням випробувань та лабораторних досліджень. Наприклад, в ході перевірок на штучне старіння полівінілхлориду, доведено, що білизна віконних рам не жовтіє з часом і має довгий термін служби.
Також підтверджують позитивні результати випробувань пластикових вікон у лабораторних умовах, всілякі перевірки на різних випробувальних стендах та практика установки.
В Україні до процедури виготовлення та монтажу пластикових вікон підійшли дуже серйозно. Було доведено випробування на довговічність експлуатації у кліматичних умовах. При цьому механічні характеристики профілів, що впливають на якісну установку пластикових вікон, залишалися в межах норм, при якій дозволяється подальша експлуатація вікон з ПВХ.
Одним із виробників пластикових вікон в Одесі є компанія НОВІКОН. Вже протягом багатьох років вона утримує лідируючі позиції у місті та регіоні.
Пластикові вікна ПВХ це результат сучасних наукових розробок провідних вчених усього світу (дуже багато зусиль у цьому напрямку свого часу зробили німецькі вчені).
Металопластикові вікна в Одесі виготовляють із профілю ПВХ (або повністю – полівінілхлориду), тому їх часто називають скорочено – пластикові вікна ПВХ.
Попит на металопластикові вікна за останні кілька років значно зріс. Щороку вікна та двері ПВХ стають все більш популярними, і це не дивно, тому що вони дуже надійні, довговічні, мають низку істотних переваг перед дерев’яними, алюмінієвими та пластиковими вікнами.
Але давайте заглянемо трохи в історію створення вікон ПВХ ціни яких завжди були високими. Відомо, що батьківщиною перших пластикових вікон є Німеччина. Перші пластикові вікна, які з’явилися в 1954 році, зазнали деяких змін.
На сьогоднішній день металопластикові вікна та двері це міцні конструкції з декількома камерами та сталевим підсилювачем, який знаходиться всередині. У вікна ПВХ вставляють не звичайне скло, а використовують герметичні склопакети.
Звичайний однокамерний склопакет складається з двох шибок, вони герметично з’єднані між собою. У двокамерному склопакеті є три скла, які ділять внутрішній простір склопакета на дві незалежні камери. Цей склопакет збільшує пластиковим вікнам тепло- та шумоізоляцію. Також деякі компанії пропонують послуги із заповнення міжскляного простору інертним газом аргоном. При цьому вікно-ПВХ може дуже значно скоротити витрати на опалення приміщення.
Якісна німецька фурнітура дає можливість легко використовувати пластикові вікна і двері. Можна відкривати та закривати навіть дуже важкі та великі металопластикові вікна. Треба розуміти, що від якості фурнітури залежить, наскільки зручно вам буде користуватиметься вікнами та дверима ПВХ і як довго у майбутньому прослужить вікно.
Використовуючи сучасні технології, компанія НОВІКОН (м. Одеса, Україна) виготовить та встановить замовлення будь-якої складності. Всі ваші побажання щодо розмірів, кольорів, конфігурацій та форм металопластикових вікон будуть виконані чітко та вчасно!
Встановлення склопакетів. Вікна зі склопакетами
У минулому залишилися віконні рами, що складаються з двоскляних конструкцій з повітряним простором між склом. В даний час для зменшення тепловтрат використовується склопакет. Встановлення склопакетів у сучасні вікна з ПВХ-профілів дозволяє не тільки скоротити тепловтрати, але й обмежити проникнення зовнішнього шуму в приміщення.
Склопакет – це особливим чином герметично скріплене скло. При цьому простір між склом заповнюються осушеним повітрям. Завдяки герметичності в проміжок між склом не потрапляє волога та пил, не погіршується освітленість приміщень, тому встановлення склопакетів це найнадійніший спосіб позбавлення від конденсату у просторі між склом.
Що дає встановлення склопакетів?
З фізики відомо, що 80% тепла, що проходить через вікно, йде через склопакет. Вікна із склопакетами зберігають тепло, зменшують витрати на опалення. Найкраще з цим завданням справляються склопакети з енергозберігаючим склом.
Найбільше шуму, що проходить через вікна, пропускає скло. Установка склопакетів дозволяє скоротити рівень зовнішніх шумів вдвічі. Даному ефекту сприяє герметичність світлопрозорої конструкції та різна відстань між склом.
Зазвичай встановлення склопакетів асоціюється з монтажем пластикових вікон. З цього погляду встановлення склопакетів включає:
- демонтаж старих конструкцій, якщо йдеться про заміну вікон;
- установку вікна, а потім запінювання порожнеч між вікном і стінами;
- установку підвіконня та відливу для вікон;
- регулювання фурнітури вікон та дверей;
- прибирання будівельного сміття.