П

Пластичність

Здатність матеріалу без руйнування змінювати свої розміри та форму під впливом зовнішнього навантаження та зберігати ці зміни після припинення її дії.

Поворотна стулка

Створення вікна, що повертається навколо вертикальної осі.

Поворотно-відкидна стулка

Створення вікна, що повертається навколо вертикальної та горизонтальної нижньої осі.

Повітропроникність

Властивість конструкції віконного блоку пропускати повітря в закритому стані за наявності різниці тиску повітря на його зовнішні та внутрішні поверхні.


Підставний профіль

Кріпиться до рамного профілю в нижній частині вікна, призначений для встановлення під рамою підвіконня та відливу. Допомагає уникнути попадання води у монтажний шов.

Підсилювальний вкладиш

Профільний сталевий елемент, що встановлюється в основну камеру головного профілю для сприйняття експлуатаційних навантажень.

Полотно віконних дверей

Збірна рамкова одиниця балконного блоку, що відкривається, що включає світлопрозоре заповнення і, як правило, нижню глуху частину, виконану у вигляді щитової або фільончастої конструкції.

ПСУЛ

Попередньо Стиснута Ущільнювальна Стрічка ? застосовується при монтажі віконної коробки та захищає від проникнення вологи прилеглі до коробки ділянки.

Притвор

Місце примикання (вузол з’єднання) стулки із брусками коробки.

Протизламні зачепи

Елементи фурнітури, що забезпечують надійну фіксацію стулки та неможливість її злому у закритому положенні.

Профіль

Деталі віконних та дверних блоків, виготовлені за допомогою методу екструзії.

Пластичність

Здатність матеріалу без руйнування змінювати свої розміри та форму під впливом зовнішнього навантаження та зберігати ці зміни після припинення її дії.