Скління заміського будинку
Останні соціологічні дослідження, проведені незалежними організаціями, свідчать про поступову урбанізацію населення. Люди намагаються з часом покинути села і селища, відрядившись на постійне проживання у місто.
Проте, є частина людей, яким подобається проживати за межами міста, або продати квартиру, щоб обзавестися своїм приватним будиночком. Проживання в заміському будинку характеризується престижністю і комфортом.
При будівництві котеджу доводиться залучати висококваліфіковану бригаду будівельників, здатних втілити в реальність будь-які архітекторські задумки. Також потрібно закуповувати будівельні матеріали, стежити за якістю виконання кожного етапу.
Особливу увагу варто приділити питанню скління заміського будинку. Установка вікон в заміському будинку – більш складне завдання, ніж при обробці офісу або квартири. Причина полягає в комплексності підходу.
Базовим критерієм при виборі системи скління для заміських будинків виступає високий рівень теплоізоляційних властивостей. Адже повноцінний будинок має велику площу, через що стаття витрат на опалення тут на порядок вище.
Вікна посередньої якості стануть основною причиною істотної втрати тепла. Як підсумок, доведеться марно виділяти додатковий бюджет на опалення.
Енергозберігаючі пластикові вікна-це ідеальний варіант для скління сучасних заміських будинків. Пластикове вікно має відмінну шумо – і теплоізоляцією, крізь нього не проходять вуличні звуки, не потрапляє холодне повітря в приміщення в зимовий період.
Форма і розмір металопластикового вікна в заміському будинку
У порівнянні зі стандартними міськими квартирами, світлопрозорі конструкції, призначені для заміських будинків, не завжди мають традиційну форму і стандартні розміри. Це – один з елементів, що дозволяють виділити, перетворити зовнішній вигляд будинку, зробивши його пізнаним та особливим.
Площа віконного отвору розраховується в залежності від коефіцієнта природної освітленості. З іншого боку, в сфері заміського будівництва великою популярністю користуються системи панорамного скління.
Це не дивно, тому що панорамне скління сприяє створенню особливої атмосфери, почуття єднання з навколишнім середовищем. За рахунок максимального природного освітлення жителі більше схильні до позитивного настрою, підвищеної працездатності і загального хорошого самопочуття в цілому.
Застосування сучасних технологій і вдале розміщення панорамних вікон щодо сторони світу сприяє додатковій економії на обігріві.
Розглядаючи форму віконного отвору в заміському будинку, тут можна відзначити, що власник житла обмежується тільки своєю фантазією. Ну і, природно, бюджетом. Адже послуга скління отвору за допомогою конструкцій нестандартної форми обходиться на порядок дорожче. Є маса різновидів вікон за формою:
- круглий;
- квадратний;
- трикутний;
- арковий;
- трапецієподібний.
Особливості вибору склопакета і профілю для заміського будинку
В процесі вибору комплектації вікна в заміському будинку необхідно орієнтуватися на теплоізоляційні характеристики. Конструкція віконного профілю повинна мати високу якість. Мінімальна кількість камер-п’ять.
З точки зору співвідношення ціни і якості, оптимальним рішенням стане вибір на користь профільної системи REHAU Euro-Design 70. Замовникам, яким важливо домогтися максимального енергозбереження, концерн REHAU пропонує звернути увагу на модельний ряд систем SYNEGO і GENEO.
Склопакет повинен складатися з двох камер. Для підвищення рівня ізоляції рекомендуємо зупинити вибір на двокамерних склопакетах з наявністю двох енергозберігаючих покриттів і збільшеного міжскляного простору, заповненого аргоном або криптоном. За допомогою теплої дистанційної рамки теплоізоляційні параметри вікна значно поліпшуються.
Ламінація
Особливою популярністю в області заміського будівництва користується ламіноване металопластикове вікно. За рахунок можливості вибору унікального кольору профілю перед власником відкривається ряд нових естетичних можливостей. Ламінація дозволяє сформувати неповторний специфічний вигляд будівлі як з зовнішньої, так і внутрішньої сторони.
Виробництво віконного профілю ведеться з використанням будь-якої фактури і кольору. Сучасні технології дозволяють або оформити профіль однотонним кольором, або нанести плівку, що імітує текстуру натуральних матеріалів.
Наприклад, з імітацією каменю або деревини. Що стосується кольору, тут також є свої модні тенденції і класичні варіанти. До останніх відноситься сірий, білий, бежевий, чорний і під дерево.
Є два різновиди ламінації – одностороння і двостороння. Остання передбачає використання або однакового кольору/фактури з двох сторін, або різних відтінків з кожного боку. Втілити технологію в реальність допомагає високоякісна німецька плівка від перевіреного виробника-компанії RENOLIT.
Трохи про безпеку
Власникам заміського будинку варто задуматися про безпеку свого житла. Для вирішення цієї проблеми потрібне застосування комплексного підходу.
У комплекс заходів безпеки входить:
- монтаж протизламної фурнітури;
- монтаж протиударних стекол;
- установка протизламних ручок.
Протизламна фурнітура – це різновид фурнітури, конструкція якої оснащена набором грибоподібних цапф. Для підвищення міцності світлопрозорих виробів передбачено використання збільшеної кількості точок замикання.
Завдяки застосуванню спеціальної сталі, а також створення цапф особливої форми, максимальне навантаження на розрив, з якою впорається металопластикове вікно, підвищується до 1500 кілограм.
Структура протиударного скла включає набір шарів, з’єднаних за допомогою полімерної плівки. Особливість такого скла полягає в здатності легко справлятися з досить сильними ударами.
При пошкодженні, полімерна плівка утримає скло, не даючи йому розсипатися на дрібні осколки. Використання протизламних віконних ручок характеризується використанням посиленого запірного механізму. Він виключає ймовірність проникнення в приміщення через злом.
Заміське будівництво передбачає використання ряду зовнішніх способів захисту прорізів від сторонніх осіб, наприклад, власники встановлюють рольставні або решітки. На ринку представлена велика кількість подібних засобів захисту. Вибір відповідного варіанту – питання п’яти хвилин.
Установка вікон в заміському будинку
Грамотний монтаж віконної конструкції визначає якість її експлуатації. При класичній технології установки конструкцію розклинюють в отворі. Далі в нього вставляють віконну раму і фіксують до основи за допомогою анкерів або пластин.
Потім проводиться обробка монтажного шва термостійкою піною. Ця технологія сьогодні вважається найдоступнішою і популярною серед замовників. До її використання вдаються приблизно в 90 відсотках випадків.
Проте, компанія НОВІКОН рекомендує звернути увагу і на альтернативний варіант установки – так званий “ILLBRUCK-монтаж”. Її придумали на території Європи. Особливість полягає в оснащенні монтажних швів додатковим внутрішнім і зовнішнім шаром ізоляції.
Щоб захистити шов з лицьового боку будівлі, бригада монтажників встановлює заздалегідь стислу саморозширювальну ущільнювальну стрічку. Зсередини конструкцію захищають пароізоляційною стрічкою. При використанні представленої технології необхідна спеціальна піна з низькими показниками розширення.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом