Системи вентиляції пластикових вікон. Перевага вентиляції вікон ПВХ
Основна перевага пластикових вікон ПВХ це їх герметичність. Однак, в той же час її можна розцінювати як великий недолік. Пластикові вікна мають практично нульову повітропроникність.
Таким чином, на внутрішній стороні вікна і віконних укосах випадає конденсат, або кажучи простими словами вікна потіють, а в приміщенні через порушення повітрообміну підвищується вологість.
Пластикові вікна обов’язково потребують системах вентиляції. Найпростіший спосіб-це періодичне короткочасне відкривання вікон для провітрювання.
Так само в числі підприємства, хто займається виготовленням вікон пропонують пристрої, автоматично відкривають і закривають стулки вікна, так звані автоматичні провітрювачі.
Автоматичне провітрювання металопластикових вікон такими пристроями відбувається за допомогою електричного приводу. Одна частина провітрювача, що містить електропривод, встановлюється на раму, інша – на стулку. Електропривод виштовхує або втягує другу частину механізму і відкриває або закриває стулку.
Ступінь величини відкривання регулюється за допомогою обмежуючих пристроїв, наявних в фурнітурі вікна. Блокування відключає механізм, як тільки стулка доходить до упору.
Часто автоматичні провітрювачі забезпечуються пультом дистанційного керування, що дозволяє відкривати і закривати відкидну стулку, а задавати певний кут відкидання стулки. При цьому дані пристрої можуть оснащуватися таймером автоматичного провітрювання, який самостійно управляє стулкою відповідно до запрограмованим часом.
Додаткова зручність окремих моделей полягає у вбудованих датчиках дощу і вітру, які монтуються на стулці із зовнішнього боку і при погіршенні погоди посилають приладу команду прикрити вікно. Але, очевидно, відкрите вікно-це не завжди зручно, особливо в холодну пору року. Тому доцільно поєднувати цю можливість з установкою мікровентиляції склопакетів.
Дана вентиляція металопластикових вікон досягається шляхом використання різних припливних пристроїв, вбудованих у віконну конструкцію або монтованих в стіні і забезпечують приплив свіжого повітря. Виходить, що це вентиляційні вікна.
Ці пристрої або одночасно забезпечують приплив і витяжку повітря або встановлюються окремо, одне з яких відповідає за приплив, а інші – за витяжку повітря. Найбільш прості-вентиляційні планки і заслінки, які кріпляться горизонтально у верхній частині вікна. Але ці конструкції порушують звукоізоляцію.
Найбільш новий механізм це спеціальні кліматичні клапани, вбудовані в віконні блоки або встановлюються у верхній частині віконного елемента.
При цьому, система провітрювання металопластикового вікна забезпечується саморегулюючим пристроєм, який складається з повітряного клапана, самостійно затримує повітря під впливом природного руху і тиску повітря.
Установка додаткового обладнання або електронного управління не потрібно, так само як і обслуговування з боку Користувача приміщення. Таким образів, все, що можна зробити в разі необхідності – вибрати і самостійно встановити або замінити фільтр.
Зрозуміло, що вибір фільтра залежить від потреби. Фільтри грубої очистки являють собою дрібну сітку, якій під силу видалити з повітря тільки великий пил, тонкої – здатні затримувати частинки розміром до 0,3 мікромікрона, в тому числі пилок, спори грибів, сажу.
Існує можливість повністю припинити проникнення повітря в приміщення. Система працює при закритому вікні, не впливає на шумоізоляцію склопакета і не знижує коефіцієнт теплопровідності склопакетів.
При відкритих клапанах, що надходить зовні свіже повітря піднімається вгору між рамою і стулкою, відхиляючи потік повітря в сторону стелі, і підігрітим направляється через вентилятор всередину приміщення. Так, що протяги в цьому випадку виключені. Якщо хочете собі вентиляційні вікна звертайтеся в НОВІКОН!
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом