Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Заміна ущільнювальної гумки на пластикових вікнах і дверях

Заміна ущільнювальної гумки на пластикових вікнах і дверях

zamena uplotnitelnoj rezinki na plastikovyh oknah i dveryah 2

Заміна ущільнювальної гумки на пластиковому вікні

Всі віконні системи потребують профілактичного обслуговування. Це впливає на термін їх повноцінної експлуатації. Деякі елементи вимагають заміни для підтримки технічних характеристик вікон та дверей на належному рівні.

Фахівці рекомендують міняти ущільнювачі раз у 4-7 років. Це допоможе уникнути небажаного протягу і продування в приміщенні.

Отримати консультацію

Сервісна служба компанії НОВІКОН змінює ущільнювач тільки на профілі Rehau. В роботі використовується ущільнювач тільки цього виробника. Ми більше десяти років співпрацюємо з Rehau і знаємо, що їх ущільнювачі дуже надійні і більш довговічні, в порівнянні з іншими марками.

Якщо ви помітили, що вікна пропускають холодне повітря і втратили герметичність, то варто зробити заміну ущільнювачів.

epdm dichtungen d 01

Ущільнювальна гумка

Характеристики ущільнювача для пластикових вікон і дверей Rehau

Для того, щоб уникнути дискомфорту в кімнатах з встановленими пластиковими вікнами, ми рекомендуємо встановлювати надійні елементи на віконні системи. Ущільнювач Rehau має ряд особливостей:

  • ущільнювачі виконані на підставі каучуку. Матеріал спеціально розроблений для використання в металопластикових конструкціях;
  • матеріал стійкий до впливу навколишнього середовища;
  • у матеріалу мала залишкова деформація. Це означає, що його початкова форма буде залишатися такою ж протягом довгого терміну;
  • ущільнювач має широкий діапазон щільності у момент притискання. Тобто, при тривалому впливі на ущільнювач притиском вікна – він все одно відновить свою першорядну форму;
  • матеріал має велику температурну межу експлуатації (від -50 до +100 градусів Цельсія);
  • кінцевий продукт стійкий до зносу і старіння, впливу ультрафіолету та озону.
2 img 2833

Заміна ущільнювача

Все це дає можливість використовувати ущільнювачі від Rehau до 10 років при правильному догляді за ними. Догляд зводиться до рідкісного протирання ущільнювача від пилу вологою губкою. Якщо є можливість, то раз на рік можна обробити ущільнювач у вікні по всій довжині мастилом, в основі якої є силікон.

Отримати консультацію

Також характеристики матеріалу, поряд з особливостями його конструкції, дають кілька переваг. Можна візуально визначити необхідність заміни ущільнювача: він виглядає ссохшиеся, на ньому присутні невеликі тріщини, він втратив насиченість кольору, а на кутах є невеликі роздуті місця.

okno04

Заміна ущільнювачої гумки

Не варто економити на важливих функціях вікон – на захисті від вологи і протягів. Щільність прилягання стулки до коробки – найбільш важливий параметр. Рекомендуємо використовувати оригінальний ущільнювач, а не альтернативні варіанти, які часто мають погану геометрію і виконані з матеріалу низької якості.

Наші фахівці сервісної служби НОВІКОН готові допомогти з діагностикою вікна в цілому і заміною ущільнювачів на удавані частини вікон і біля скла. Ущільнювачі Rehau буде працювати кілька років. Вони витримують більше 250 тисяч циклів на відкривання/закривання.

standartnye razmery okon normativnye trebovaniya 76

Заміна ущільнювача у вікні