Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Заміна склопакетів на енергоефективні, сонцезахисні, багатофункціональні і безпечні

Заміна склопакетів на енергоефективні, сонцезахисні, багатофункціональні і безпечні

сменить стеклопакеты на энергоэффективные

Монтаж склопакету, робота НОВІКОН

Для заміни склопакета у пластиковому вікні є ряд причин:

  • скло розбите або пошкоджено;
  • сталася розгерметизація скляного блоку;
  • необхідно підвищити енергоефективність вікон;
  • необхідно підвищити шумоізоляцію вікон;
  • необхідно зробити сонцезахисне вікно;
  • необхідно підвищити ударостійкість вікна.

Також є й інші причини, але наведені вище найбільш поширені. Для кожного з пунктів є своє індивідуальне рішення.

Фахівці компанії НОВІКОН готові допомогти проконсультувати по типу вікон і по всіх варіантах вирішення виниклої проблеми. Фахівці з монтажу сервісної служби замінять старий склопакет на виготовлений у найкоротші терміни.

Отримати консультацію

ce55c45c36196e9863f497e8bbe63461 1512265568 1000 1000

Заміна склопакету

Етапи заміни склопакета

Насамперед, необхідно визначитися з метою заміни склопакета. Одна справа, коли є явне пошкодження скла або деформація склопакета. Тут необхідна термінова заміна.

Але зовсім по-іншому стоїть питання, якщо необхідно підвищити функціональність склопакета. Якщо турбує шум, то варто замовити склопакет з двома або навіть трьома секціями. В інших випадках можуть підійти енергоефективні або мультифункціональні склопакети.

замена стеклопакетов на мультик и другие

Робота компанії НОВІКОН

Для збереження енергії часто використовується інертний газ аргон, який закачується між стеклами. Для підвищення міцності вікна встановлюється спеціальне багатошарове скло “триплекс”, яке складається з двох стекол, з’єднаних прозорим пружним матеріалом.

По кожному типу склопакета ви можете проконсультуватися у нашого фахівця, зателефонувавши за вказаними у контактах номерами.

стеклопакет на замену

Віконна конструкція, виробництво та монтаж від НОВІКОН

Після звернення в сервісну службу, на виклик приїде майстер по виміру, який зробить замір блоку склопакета. Відразу ж з ним можна обговорити деталі установки різних типів склопакетів. Необхідно впевнитися, що склопакет, який необхідно встановити стане в раму.

Справа у тому, що в профілю з різною кількістю камер в рамі можуть стати не всі склопакети по ширині. Самі звичайні профільні системи можуть бути обмежені шириною монтуємого склопакета в 33 мм. Деякі склопакети можуть досягати ширини у 60 мм.

Отримати консультацію

Після з’ясування всіх нюансів і запуску склопакета у виробництво має пройти певний час. Завжди такі вироби виготовляються на замовлення, так як необхідно врахувати особливості кожного типу склопакета, а також індивідуальні розміри, під які він буде виготовлений.

Як тільки склопакет буде проведений, сервісна бригада компанії НОВІКОН доставить його на місце. Тільки в день установки нового склопакета, старий буде демонтований.

Всі склопакети, які встановлює компанія НОВІКОН мають знак якості. Вони виробляються на українському заводі швейцарської компанії Glas Trösch за європейськими нормами на австрійському обладнанні.

Виробник дає гарантію 10 років на свою продукцію.

img 1678 2

Вікно від НОВІКОН