Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Заміна ручки пластикового вікна при поломці

Заміна ручки пластикового вікна при поломці

Віконна ручка є найбільш використовуваним механізмом у віконній системі. Кожен раз, для зміни положення стулки, ручка бере на себе всі функції по пересуванню елементів фурнітури.

За послугою по заміні віконних ручок у сервісну службу компанії НОВІКОН звертаються найчастіше.

Симптоми зламаної ручки пластикового вікна

71a428dcad8dc3e200ea7e02b2a2ea09

Заміна ручки вікна

Віконна ручка є невід’ємним атрибутом вікна, що відкривається або балконних дверей. Вона може вийти з ладу різко або ж почати погано функціонувати, поступово ускладнюючи роботу з нею.

Виділимо основні симптоми, які показують, що ручка вікна зламалася:

 • ви бачите візуальні проблеми з ручкою (тріщини, відколи, деформований пластик);
 • ручка розбовталася;
 • ручка вікна провертається, що не переміщує фурнітуру;
 • ручку клинить в якомусь одному положенні, або вона не повертається до певного стану;
 • ручка не повертається взагалі;

Отримати консультацію

У більшості випадків ручку простіше замінити. У будь-якому випадку, краще викликати бригаду сервісної служби, яка проведе діагностику і дасть висновок. Можливо, що спрацював механізм блокування, який стопорить роботу решті фурнітури.

Іноді справа не в самій ручці, а в інших елементах фурнітури стулки. Стулка могла просісти, що вплинуло на роботу замикаючого механізму. Часто проблема некоректної роботи ручки вирішується регулюванням механізмів стулки або мастилом фурнітури.

Як відкрити вікно, якщо ручка зламана

ruchka s klyuchom

Ручка з ключом

Якщо ручка зламалася, а вікно або балконні двері дуже потрібно відкрити, то необхідно спочатку зрозуміти, який з елементів не працює.

Якщо ручка провертається по колу, а вікно закрите, то зламана шестерня навколо ручки, яка рухає фурнітуру уздовж всієї стулки.

Така поломка виникає не відразу, так що при найменших проблемах з ручкою потрібно розуміти, що ситуація посилиться. У такому випадку необхідно викликати фахівців, тому що самостійно дістатися до замикаючих елементів ви не зможете.

Отримати консультацію

Якщо вікно не відкривається при повороті ручки у необхідне положення, то можна спробувати підняти стулку і спробувати відкрити вікно. Упріться в ручку і направте зусилля на підйом стулки.

Нижня цапфа стулки повинна зійти з нижньої відповідної планки, що дозволить відкрити вікно. Але, знову ж таки, як можна швидше подавайте заявку у сервісну службу з описом симптомів.

Якщо проблема полягає в тому, що вікно не відкривається на провітрювання, то можна спробувати послабити стулку у петлях, щоб воно просіло і була знята фіксація у верхньому поворотному механізмі.

Це рекомендуємо робити у крайньому випадку, так як після таких змін, стулка на полегшених петлях може пошкодити інші вузли фурнітури.

У будь-якому випадку, набагато ефективніше і дешевше буде зробити звернення до наших співробітників за отриманням професійної допомоги у регулюванні або заміні ручок вікна.

Додаткові можливості віконних ручок

Заміна ручок на вікнах не завжди має на увазі, що вона зламана. Іноді це означає бажання збільшити кількість функцій вашого вікна. Мається на увазі, підвищення рівня зломостійкості вікна, або ж захист від відкриття стулки для безпеки дітей.

Якщо метою є захист вікон від злому з його зовнішнього боку, то докладніше про ручку з замком ви можете ознайомитись на сторінці опису Siegenia Globe Secustik.

Якщо ви бажаєте захистити свою дитину, поставивши замок на пластикове вікно, то ми можемо запропонувати установку “дитячого” замку у двох варіантах.

Отримати консультацію

Є ручки з різним типом зовнішнього виконання – плоскі та вигнуті.

Інші варіанти ручок, які компанія НОВІКОН може запропонувати до установки:

 • ручка з кнопкою фіксації;
 • ручка зі зсувною розеткою (сама ручка зйомна);
 • двостороння ручка для балконних дверей;
 • ручка з фіксатором або “ручка курця” для балконних дверей.

Ручка з кнопкою і замком передбачає заборону на зміну положення фурнітури ручкою без додаткової дії (поворот ключа або натискання кнопки).

Отримати консультацію

Ми можемо запропонувати рішення, коли сама ручка зйомна, а отвір, куди вона вставляється закривається висувною пластиною.

Також ми можемо запропонувати ряд колірних рішень на асортимент ручок:

 • срібний;
 • бронзовий;
 • світло-титановий/сталевий;
 • стандартний білий;
 • коричневий;
 • золотий.

Всі ручки, які ми пропонуємо до установки виробляються німецькою компанією SIEGENIA і входять у лінійку фурнітури для пластикових і дерев’яних вікон Titan Globe.
Їх міцність забезпечується сплавом в строгих пропорціях алюмінію і латуні. Залишайте заявку на ремонт або заміну ручки будь-яким зручним для вас способом.

n

Ручки із захистом Siegenia Globe Secustik від НОВІКОН