Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Заміна глухої частини вікна на поворотно-відкидну без демонтажу

Заміна глухої частини вікна на поворотно-відкидну без демонтажу

Після первинного замовлення і монтажу вікна може пройти досить часу, щоб зрозуміти, що необхідна ще одна стулка. Початкова конструкція може не відповідати завданню експлуатації, або з’явилися нові елементи оформлення кімнати, які заважають поточному відкриванню вікна.

Вихід один – необхідно замінити глуху стулку вікна на ту, яка буде відчинятися. Для фахівців сервісної служби НОВІКОН це не складе труднощів.

сменить глухую часть на откидную

Заміна глухої частини вікна на поворотно-відкідну

У яких випадках потрібна установка стулок вікон

Після плину певного часу, ви починаєте розуміти, що в пластиковому вікні не вистачає ще однієї стулки. Для офісних приміщень на це може вказати пожежна або санітарна служба.

Отримати консультацію

Причин для заміни глухої частини вікна на поворотно-відкидну може бути кілька:

  • вам необхідно мати доступ до зовнішніх елементів вікна. Наприклад, помити вікно повністю ззовні досить незручно.
  • ви відчуваєте брак свіжого повітря у приміщенні. Дві розкриті стулки дадуть хороший приплив повітря у приміщення. А якщо вікно було глухе повністю, то заміна його на поворотну врятує положення.
  • новий елемент декору або нові меблі біля вікна не дозволяє відкрити поточну стулку. Якщо глуху частину поміняти на таку, що буде відкриватися, то вона не буде чіпати новий виріб, і вам не доведеться хвилюватися за зіпсоване майно, яке може бути пошкоджено ударом відкритого вікна.
  • в офісі або у виробничому приміщенні пожежна або санітарна служби можуть вказати вам на недотримання норм по відтоку повітря або величиною відкритого віконного отвору, який є на поточний момент. Якщо служби поставлять умову про збільшення площі відкриття вікна, то без заміни глухої частини не обійтися.

Хоч би якими були причини зробити ще одну сторону відкриття у вашому пластиковому вікні, співробітники сервісної служби компанії НОВІКОН готові вам у цьому допомогти.

Ви можете створити заявку на замір, зателефонувавши за вказаними телефонами. Протягом короткого часу ми виготовимо необхідний виріб за розмірами, а сервісна бригада виконає якісну заміну.

Заміна глухої частини відбувається без демонтажу вашого пластикового вікна. Нічого не доведеться ламати, видовбувати і розширювати. Робота відбувається з мінімумом шуму і будівельного сміття. Ми готові надати гарантію на стулку.

Отримати консультацію

Параметри нового виробу можна обумовити до замовлення. Використовуємо тільки профіль Rehau, фурнітура тільки німецька, від компанії Siegenia. Кількість секцій підберемо за вашим бажанням.

Склопакет Glas Trosch можна виконати з потрібною кількістю камер, відразу з енергозбереженням, з накачаним між стеклами аргоном, з додатковим захистом від ударного навантаження за методом триплекс. Розширені можливості пошуку із захистом від сонячних променів і шумопоглинання також можливі.

5fba253879498ff51723cf0941c98e7b

Заміна фурнітури, виготовлення нової створки та склопакета

Для вас бажано відразу подумати над типом ручки на новій стулці, можливістю встановити додатковий захист від злому або замок “антидитинка” на нову частину, яка відкривається.

Також варто розглянути варіант замовлення москітної сітки. Ми пропонуємо або сітку “антикішка”. Про всі додатки скажіть у розмові нашого менеджера, він з радістю порекомендує потрібне рішення.

 

 

ustanovka stvorki

Установка стулки