Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Віконні ручки із захистом Siegenia Globe Secustik

Віконні ручки із захистом Siegenia Globe Secustik

Одним з основних пріоритетів у функціоналі пластикових вікон, поряд зі збереженням тепла, є важлива функція захисту приміщення від проникнення. На жаль, багато хто нехтує показниками зломостійкості виробу при замовленні вікон.

Розкрити вікно з базовим набором фурнітури дуже легко. Цьому є безліч підтверджень в інтернеті. Ситуацію можна поліпшити, якщо встановити спеціальні ручки компанії Siegenia з механізмом Secustik.

Отримати консультацію

n

Ручка с захистом SIEGENIA Globe Secustik

Переваги ручок Siegenia Globe Secustik

Ручка виконує просту функцію по відкриванню стулки вікна, або ж переклад стулки у режимі провітрювання. Досягається це шляхом повороту ручки, яка рухає запірну фурнітуру до потрібного положення.

Але до рухомої фурнітурі порівняно легко отримати доступ із зовнішнього боку вікна. Злодій, який знає принцип роботи запірної фурнітури без тяжкої праці відкриває вікно за допомогою доступних інструментів у перебігу декількох хвилин майже безшумно.

Ручки Siegenia Globe Secustik перешкоджають несанкціонованому повороту ручки ззовні. Захист спрацьовує автоматично, без необхідності будь-яких перемикань. Система виключає зсув фурнітури і можливість розкриття вікна за методом віджиму.

Отримати консультацію

Інженери компанії Siegenia продумали механізм Secustik таким чином, що в момент будь-якого зовнішнього впливу на вікна, спрацьовує внутрішній захисний елемент між механізмом ручки і штифтом, що призводить до надійного блокування вікна зсередини.

Зауважимо, що дана ручка не зможе захистити вікно від злому іншими способами. Для підвищення рівня взломостойкості вікна варто розглянути варіант установки додаткових елементів фурнітури на пластикові вікна.

<

Варіанти ручок Siegenia Globe Secustik

Крім стандартної ручки з даною системою захисту, є ще кілька варіантів, які можуть нести додатковий функціонал.

Є варіант системи, де сама ручка може вийматися з гнізда, яке закривається насувною планкою. Зрушена кришка зберігає елегантний зовнішній вигляд вікна в закритому стані, не дає можливості помістити в отвір сторонні предмети. Саме вікно неможливо відкрити без вкладання зйомної ручки у паз.

Додатково представлені ручки, які замикають вікно на ключ. Замикання вікна проводиться натисненням, а відмикання відбувається тільки при повороті ключа. Дана опція вкрай корисна, якщо у будинку є діти. З більш дешевих і простих варіантів можна розглянути установка замка “антидитинко”

Для кожного з варіантів ручок у лінійці Globe Secustik є вибір кольору:

  • стандартний білий колір;
  • срібний колір;
  • бронзовий колір;
  • світлий титановий або сталевий колір;
  • коричневий колір;
  • золотий колір.

Отримати консультацію

Установка ручок Siegenia Globe Secustik

Для того щоб провести монтаж ручки Siegenia Globe Secustik не потрібно робити додаткові отвори у віконному профілі. Ручка працює з будь-яким профілем Rehau.

Для її установки досить демонтувати стандартну ручку і на її місце встановити ручку із захисною системою Secustik. Установка триває кілька хвилин, відбувається без шуму, з мінімальною кількістю залишкового сміття.

Наші менеджери готові проконсультувати з усіх питань, пов’язаних із захистом вікон. Ми зможемо підібрати ручки відповідно до будь-яких вимог.

А фахівці з монтажу сервісної служби компанії НОВІКОН якісно проводять заміну ручок, і протестують їх роботу після монтажу. Звертайтеся за телефонами або через форму зворотного зв’язку для замовлення ручок Siegenia Globe Secustik.