Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Установка німецької фурнітури Siegenia Titan на пластикові вікна

Установка німецької фурнітури Siegenia Titan на пластикові вікна

У мережі багато доказів того, що пластикове вікно дуже погано захищене в його стандартній комплектації. Старі радянські вікна закривалися на шпінгалети, що не давало доступу ззовні до засувки.

Структура стандартної замикаючої фурнітури металопластикових вікон побудована за іншим принципом. За допомогою стандартних інструментів досвідчений зловмисник зможе зламати вікно за хвилину-дві.

professionalnyj remont i zamena furnitury okna 05 2

Грибовідна цапфа, робота НОВІКОН

Компанія НОВІКОН на запропонованих вікнах відразу ж у базовій комплектації встановлює німецьку фурнітуру Siegenia Titan, яка має підвищений клас противовзломности.

Сервісна служба може запропонувати заміну стандартної фурнітури на Siegenia Titan, якщо вікно встановлене з фурнітурою неналежної якості.

Функції віконної фурнітури Siegenia Titan

Основні функції, які виконує німецька фурнітура Siegenia Titan:

  • поворотно-відкидна функція;
  • запобіжник на вчинення одночасного відкривання стулки у двох положеннях (повне відкриття стулки і провітрювання);
  • мікроліфт, який захищає стулку від провисання під впливом власної ваги;
  • базовий рівень RC1 з протизламності;
  • збільшення терміну служби фурнітури шляхом додавання полімерних вставок у петлі. Це знижує тертя металу;
  • грибоподібні цапфи. Запірні елементи такої форми забезпечують надійний притиск стулки до рами.

Для користувачів вікна з німецькою фурнітурою Siegenia Titan є ряд плюсів у порівнянні зі стандартною фурнітурою. Грибоподібна цапфа забезпечує легкий хід при зміні положення вікна.

При зміні зазорів між рамними профілями (наприклад, при зміні температур), регулювання правильного замикання відбувається автоматично. Така система запірних елементів гарантує легке регулювання і довговічність систем замикання.

Отримати консультацію

remont i zamena furnitury okna 02 2

Ремонт и заміна фурнітури вікна від НОВІКОН

Наявність у базовій комплектації протизламної точки, істотно подовжить час на злом і несанкціоноване відкриття вікна. Запірні елементи спеціально спроектовані так, щоб цапфу було складно змістити з зазору. Формат виконаної фурнітури дозволяє переобладнати вікно з базовим рівнем безпеки на вікно з рівнем RC1 або RC2, з додаванням кількох додаткових елементів без повної заміни фурнітури.

Оновлений тип ножиць, які відповідають за режим провітрювання, набагато поліпшив роботу рухомих частин. Нова конструкція немає специфічного брязкаючого звуку при зміні положення, як у стандартних механізмах.

На конструкції Siegenia Titan використовується спеціальний доводчик, який допомагає сильніше притиснути верхній кут стулки до рами у момент закриття вікна. А мікроліфт трохи піднімає стулку у момент закривання, що оберігає її від провисання і при цьому забезпечує м’яке закриття вікна.

Отримати консультацію

Запобіжні елементи від помилкової дії обмежують можливість одночасного положення вікна у режимі провітрювання і відкривання. У звичайних конструкціях можливе випадання стулки з отвору.

Змінені конструкції петельной групи забезпечують більш естетичний зовнішній вигляд, так як видима частина петлі істотно вуже. Всі елементи кріплення заховані під завісами. При цьому збільшена межа навантаження на них, до 300 кг, а полімерні втулки зменшують тертя між складовими деталями.

professionalnyj remont i zamena furnitury okna 01 2

Фурнітура SIEGENIA, “отвєтка”

Установка фурнітури Siegenia Titan

Ми не рекомендуємо самостійно проводити заміну фурнітури. Цей процес передбачає точний вимір під свердління отворів на стулці і на стороні рами.

Кожен елемент віконної фурнітури після установки необхідно відрегулювати. Спочатку можна випустити з уваги важливі деталі, на які завжди звертає увагу фахівець сервісної служби.

Фахівці з монтажу сервісної служби НОВІКОН працюють тільки з фурнітурою Siegenia. Після її установки фахівці нададуть рекомендації по її використанню, а також з її обслуговування.

Німецька фурнітура Siegenia Titan встановлюється на профіль Rehau, а також на профілі Aluplast. Якщо у вас є бажання підвищити функціональність фурнітури, а також підвищити рівень зламостійкості вікна, то радимо звернутися за вказаними телефонами і отримати консультацію по установці Siegenia Titan.