Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Установка алюмінієвих відливів на вікна

Установка алюмінієвих відливів на вікна

Відплив для вікна є його невід’ємною частиною.

Він бере на себе захист від опадів на зовнішній частині віконного отвору, який найменше захищений.

Відплив кріпиться на нижню частину прорізу і приймає на себе вплив опадів, захищаючи від руйнування нижню частину стіни і попадання вологи на нижній монтажний шов.

464_osn-e1572860134206-300x250

Компанія НОВІКОН здійснює монтаж відливів з оцинкованої сталі, а також з алюмінію.

Переваги алюмінієвих відливів

Алюмінієвий підвіконня є формовано. деталлю. Зверху вона має стійке покриття, яке витримує різні погодні умови, такі як вітер, опади у вигляді дощу і снігу, ультрафіолет. Алюміній стійкий до корозій, а покриття – до вигоряння. Тому встановлений відлив збереже свій зовнішній вигляд надовго.

Наступною перевагою за стійкістю є його жорсткість. Виріб виконаний з металу товщиною в 1,1 мм. Жорсткий відлив витримує значні навантаження зовнішнього середовища, такі як падіння снігу або бурульок.

Також важливим плюсом жорсткого алюмінієвого відливу в тому, що він дуже тихий. Завдяки такій товщині алюмінію, при попаданні на нього крапель дощу, вони виробляють менше шуму. Тобто, відлив глушить звук падіння крапель води. Відмінність зі сталевими підвіконнями відчутне.

Otliv-820x250

З основних характеристик алюмінієвих відливів варто виділити:

  • основа, яка не схильна до корозії;
  • покриття, стійке до вигорання;
  • стійкість до забруднень від пилу, легка очистка поверхні водою;
  • естетичний зовнішній вигляд, незмінний довгі роки;
  • висока стійкість до атмосферних опадів;
  • стійкість до ультрафіолету, перепадів температур (від -40 ° С до + 80 ° С), прямого сонячного світла;
  • стійкість до механічних пошкоджень (подряпин і тертя);
  • виготовлення в двох базових кольорах – коричневому і білому. Однак можна виконати його в будь-якому кольорі з каталогу RAL. Ми можемо зробити відлив з декоруванням під дерево

wscreenshot-gd696-820x350

Установка алюмінієвих відливів

Наша бригада готова допомогти вам з захистом вашого вікна від впливу погодних умов. Ми зробимо попередні виміри віконного отвору, зробимо і встановимо алюмінієвий відлив. Він підійде саме вам і буде виконаний в потрібному розмірі, кольорі і якості.

Ширина відливу варіюється від 90 до 360 мм. Стандартна ширина підвіконь дорівнює 150 мм. Довжина може досягати 6 метрів. Але все одно, бажано розділяти відлив на окремі частини.

Додатково відлив може комплектуватися опорними кронштейнами. Сам монтаж відбувається дуже швидко і не передбачає багато шуму і будівельного сміття після себе.

Доповнює красу зовнішнього вигляду декоративна накладка із пластику, яка кріпиться по обидва боки зливу. Відливні накладки виконані в білому або коричневому кольорі. Сам же відлив транспортується в плівці. Вона додатково захищає виріб в дорозі. Її легко зняти після установки відливу.

Сформувати заявку на замір та монтаж відливів по Одесі дуже просто. Достатньо зателефонувати за вказаними номерами або написати через форму зворотного зв’язку.