Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Спеціальна сітка "антикішка" на пластикові вікна

Спеціальна сітка “антикішка” на пластикові вікна

Сітка “Антикішка”
Тварини, які проживають разом з Вами у квартирі, також потребують свіжого повітря і в літній період. Часто власники відкривають вікно для провітрювання, коли йдуть з дому.

Господарі квартир, у яких в будинку є кішка, у певний момент замислюються над безпекою своїх улюбленців.

антикошка на пластик

Спеціальная сітка для вашого вихованця

Отримати консультацію

Якщо тварині заманеться з розгону застрибнути на вікно – звичайні москітні сітки порвуться під вагою тварини, а стандартні кріплення не втримуються у стулці.

Є небезпека, що ваш кіт випаде з вікна слідом за сіткою. Для забезпечення безпеки котів рекомендуємо купити і встановити спеціальну посилену москітну сітку “антикішка” на вікна ваших квартир.

Характеристики сітки “Антикішка”

Даний тип продукції спеціально розроблений для того, щоб витримати вагу кота. При цьому технологія виробництва і покриття сітки не дасть тварині пошкодити свої кігті або порізатися, в порівнянні з металевими сітками тієї ж структури.

Багатошаровість антимоскітної сітки не дозволяє їй провисати або вигинатися ні під діями і вагою тварин, ні від часу. Через підвищену щільність полотна трохи зменшується обсяг світла, який проникає у приміщення.

Завдяки оптимальному розміру осередків полотна, сітка “антикішка” захищає приміщення від москітів та інших комах так само ефективно, як і звичайні антимоскітні сітки, що встановлюються на металопластикові вікна.

Рама виробу виконана з посиленого профілю, на ньому є додаткові кріплення. Це підвищує щільність прилягання сітки до вікна, а також утримує конструкцію в отворі при силовому впливі на нього від котів і великих пірнатих.

50-e1586181385870

Полотно москітної сітки “Антикішка”

Викликати майстра по виміру

Перевага стекловолоконной сітки “антикішка” над металевою

У продажі можуть зустрічатися металеві сітки “антикішка”. Є екземпляри зі сталевого дроту з товщиною від 0,2 до 0,5 мм. Полотно із сталевого дроту буває зі спайками або плетене.

У будь-якому випадку і за будь-якої конфігурації доведено, що металева сталева сітка може пошкодити кігтям кота.

Ми пропонуємо нашим покупцям в Одесі та за її межами спеціальну сітку для ваших улюбленців, полотно якої виконано з багатошарової стекловолоконной нитки. Спайка вузлів між волокнами відбувається за допомогою ПВХ.

112956

Захист для вашого вихованця – сітка “Антикішка”

Це покриття необхідно не тільки для зчіпки перетину стекловолоконной нитки, але і як додатковий захист для кігтів тварин.

Шар ПВХ, що покриває всю сітку, пом’якшує собою вплив кігтів на полотно, а також вплив сітки на кігті, що зменшує можливість порізів від неї.

Додатково це підсилює міцність полотна, зменшує вплив зовнішнього середовища, дає можливість простого догляду за виробом.

Ціна на москітну сітку

Вартість запропонованої антимоскітки починається від 815 гривень за квадратний метр. Це невелика ціна за міцність і надійність виробу, який захистить приміщення від комарів, а також збереже життя і здоров’я тварини, що живе поряд з вами у квартирі.

Замовивши надійну сітку за розмірами ваших вікон, ви відразу ж врятуєтеся від ряду проблем із забезпеченням захисту.

Технічні характеристики виробу сприяють захисту і допомагають зберігати нормальний стан при різних впливах, як навколишнього середовища, так і котів або великих пірнатих.

1-e1586181233879

Сітка “Антикішка”

Консультація