Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Професійний ремонт і заміна фурнітури вікна

Професійний ремонт і заміна фурнітури вікна

Причин для заміни фурнітури пластикових вікон може бути кілька. У вікні може бути зламаний поворотно-відкидний привід, петлі можуть не справлятися з вагою віконної стулки, деякі елементи механізмів зносилися.

Але основною причиною для установки фурнітури в вікно є потреба в розширенні функції вашого вікна. І це не тільки для давно встановлених вікон. Дуже багато запитів приходить від мешканців новобудов, так як забудовник комплектує вікна мінімальним набором фурнітури.

Отримати консультацію

remont i zamena furnitury okna

Віконна фурнітура, робота компанії НОВІКОН

Заміна петлі пластикового вікна або двері

Крім того, що петлі на вікнах і дверях є рухомими механічними елементами, вони ще й найбільш схильні до навантаження від ваги стулки вікна або двері. Через ці два фактора досить часто необхідна заміна петлі.

Компанія НОВІКОН використовує петлі на вироблені вікна і двері з урахуванням маси рухомої частини з великим запасом. Петля на вікні зможе витримати вагу в кілька разів перевищує вагу самої стулки або двері.

А дверні петлі також враховують інтенсивність відкриттів і навантаження під час тиску на нього. Чого не скажеш про фурнітуру інших виробників, яке ставлять забудовники на свої вікна, щоб здешевити виріб.

img 4725 2

Професійний ремонт і заміна фурнітури вікна НОВІКОН

Якщо стулка вашого пластикового вікна стала просідати і тертися через нижню частину рами, то це означає, що необхідно терміново провести діагностику петель. Та ж сама ситуація відбувається при спрацьовуванні подвійного відкривання (повне випадання стулки з роз’єму) в поворотно-відкидному стані знаходження стулки.

Аналогічно і з дверима – якщо є складнощі з їх відкриттям і закриванням, можливо в них з’явилися щілини, а це сигнал для виклику майстра. Тягнути з цим не варто, так як проблема може спричинити за собою деформацію профілю та поломку інших частин фурнітури, в основному що відкриває ручки.

remont i zamena furnitury okna 02

Ремонт і заміна фурнітури вікна

Якщо ви запросите наших сервісних фахівців, то вони допоможуть з заміною петлі на вікнах з будь-якого профілю і з будь-яким типом фурнітури. Не завжди потрібна заміна. На це питання чітко відповість діагностика систем, так як в деяких випадках можна обійтися професійної регулюванням.

Заміна поворотної фурнітури вікна

Іноді з ладу виходить фурнітура, яка відповідає за відкриття вікна і перемикання в режим провітрювання. Зрозуміти це можна, якщо віконна стулка починає зачіпати нижню або бічну частину рами.

Також стулка може на якусь відстань не доходити до рами в процесі закриття. Варто провести діагностику вікна і виконати рекомендації фахівця.

Отримати консультацію

До переліку робіт, які виконуються нашими фахівцями з монтажу можуть входити такі завдання:

 • заміна поворотної фурнітури вікна;
 • заміна поворотного приводу;
 • заміна відповідних частин на рамі.

Кожне з цих завдань має на увазі поломку будь-якого елементу фурнітури на самій стулці або на рамі. Фахівці компанії НОВІКОН зможуть провести повну діагностику вікна, і замінити вузли, які виведені з ладу. Іноді досить лише регулювання і змащення фурнітури, без її заміни. У будь-якому випадку, фахівець повинен провести діагностику.

img 4727 2

фурнітура “отвєтка” від НОВІКОН

Розширення функціоналу вікна шляхом заміни фурнітури

Необхідність замінити фурнітуру виникає при бажанні розширити функції стулки вікна.Якщо у вас є частина вікна, але у неї немає можливості провітрювання, то тут необхідна заміна поворотної системи на поворотно-відкидну.

Спеціаліст зробить розрахунок і визначить вид фурнітури, який необхідно встановити, а також необхідні розміри. Тип фурнітури залежить від розміру стулки і її ваги.

Отримати консультацію

Якщо функція провітрювання э, але вікно відкривається в цьому режимі тільки в одному положенні, можливо удосконалити дану систему, встановивши один з наступних варіантів:

 • Установка провітрювання типу “зима/літо”. Цей тип зручний тим, що можна вибрати градус відкидання стулки. У зимовий період можна зменшити його наполовину. У такому положенні кімнату також можна буде провітрювати, але не втрачати дорогоцінне тепло приміщення в зимовий період.
 • Мікрощілинне провітрювання. Цей вид провітрювання встановлюється в базовій комплектації вікон від НОВІКОН. Стулка відходить від рами на 5 мм. Цим ми забезпечуємо постійну конвекцію свіжого повітря. Дуже зручно використовувати взимку. Ми отримуємо свіже повітря з мінімальними втратами тепла приміщення.
 • Vent Secure. Безпечне провітрювання. Є можливість залишити вікно на провітрювання і спокійно покинути квартиру. Це спеціальна фурнітура, яка має підвищену протизламність
 • Ступеневе провітрювання. Цей вид провітрювання, дозволяє обрати необхідний кут відкидання стулки.
remont i zamena furnitury okna 01

Вікно НОВІКОН, профІль REHAU SYNEGO з декором WOODEC, колір “вибілений дуб”

Отримати консультацію

Наступним завданням, яку можна вирішити за допомогою заміни фурнітури є збільшення рівня взломостойкості вікна від базового до RC2. Для цього необхідна заміна відповідної частини на рамі на протизламну. Є кілька рівнів безпеки вікна:

 1. Базова протизламність. У базовій комплектації встановлюється тільки одна протизламна відповідна планка. Компанія НОВІКОН пропонує цей рівень за замовчуванням у своїх вікнах. За запитом в сервісну службу ми зможемо встановити протизламну відповідну планку вже на встановлених вікнах, замовлених не у нашій компанії.
 2. RC1. Це перший рівень безпеки. Встановлюються протизламні відповідні планки в 4-х кутах. Це рішення захищає від грубої фізичної сили. Наприклад, удар рукою або ногою в стулку. Компанія НОВІКОН в базовому вирішенні додатково використовує протизламні ручки Siegenia Globe Secustik. Дані ручки захищають від висвердлювання механізму.
 3. RC2. Заснований на RC1, але при цьому додано ще 4 додаткових відповідних планки. Це рішення захищає від інструментів (викрутка, клин і інші), які будуть використовувати при розтині.
 4. RC3. Аналогічно до попереднього класу. Додається ще 4 протизламних відповідних планки. За рахунок цього рішення ми додатково піднімаємо клас протизламності. З даним типом захисту віконна стулка надійно захищена від будь-яких механічних впливів із зовнішнього боку. Її утримують в рамі 12 протівовзломних запірних елемента.
 5. RC 4 і RC 6. Практично не використовують. Оскільки немає потреби в таких конструкціях для приватного користувача. Підвищення до таких класів безпеки має на увазі зміна конструкції вікна, при цьому трохи змінюється зовнішній вигляд вікна, втрачається початковий естетичний вигляд.

Варто звернути увагу, що разом із заміною фурнітури необхідно також замінити скло: потрібно встановлювати антивандальні склопакети “триплекс” (багатошарове скло).

Отримати консультацію

Підвищення до таких класів безпеки має на увазі зміна конструкції вікна, при цьому трохи змінюється зовнішній вигляд вікна, втрачається початковий естетичний вигляд. Від клієнта необхідний лише запит за формою зворотного зв’язку і по телефону. Чекаємо ваших звернень.