Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Москітна сітка з міцного дверного профілю

Москітна сітка з міцного дверного профілю

У теплу пору року гостро стоїть питання захисту житлової площі від комах. Якщо ви вирішили поставити металопластикові вікна у себе вдома, на дачі, в своєму котеджі і так далі, важливо пам’ятати, що поруч з будь-якими житловими об’єктами знаходяться водойми, лісопарки, парки, а значить Вам необхідний захист від комарів, мух та інших комах. Для цієї мети існують протимоскітні сітки. При цьому важлива надійність кріплення.

Компанія НОВІКОН пропонує замовити москітну сітку на металопластикове вікно з міцного дверного профілю.
moskitnaya setka 1 3

Москітна сітка від НОВІКОН

Отримати консультацію

При виборі враховуйте такі вимоги:

  • надійний захист від комарів та інших комах;
  • висока ступінь прилягання конструкції до вікна;
  • надійні кріплення;
  • стійкість до зовнішніх пошкоджень від природних впливів;
  • збереження зовнішнього вигляду;
  • простота в догляді за москітною сіткою;
  • простота монтажу на вікно.

Посилені москітні сітки

Компанія НОВІКОН на власному сучасному виробництві виготовляє москітні сітки з посиленого дверного профілю. У продажу також є спеціальні сітки “антикішка”, якщо потрібен захист чотириногого друга від випадіння.

Антимоскітні сітки встановлюються на всі типи ПВХ-конструкцій, балконні двері, навіть тераси і мансарди. При використанні протимоскітної сітки видимість ніяк не зменшується, при цьому забезпечується проникнення повітря без комах.

moskitnaya setka 8

Москітна сітка НОВІКОН

Отримати консультацію

Рама дверного профілю забезпечує надійне прилягання до основи вашого вікна. А кріплення з високоякісного ПВХ-матеріалу будуть менш схильні до дії агресивного навколишнього середовища.

Все це в сумі дає можливість зберігати сітку з добрими робочими якостями при мінімальному догляді. Елементи кріплень виконані з якісного ПВХ, тому вони не будуть жовтіти і темніти, зберігаючи естетику і красу зовнішнього вигляду. Догляд за москітними сітками дуже простий: для очищення достатньо всього лише протерти її вологою ганчіркою по обидва боки.

moskitnaya setka 6

Кріплення для москітної сітки НОВІКОН

Ціна на москітну сітку

Москітні сітки виготовляються у будь-яких розмірах, навіть якщо у вас нестандартні вікна, це не стане перешкодою в боротьбі з комарами та іншими комахами.

НОВІКОН встановлює москітні сітки на вікна по всій Одесі. Вартість розраховується виходячи з розміру і форми ваших вікон і починається від 625 грн. за квадратний метр.

За цю ціну ви отримуєте надійність, відмінний зовнішній вигляд і довговічність конструкції антимоскітної сітки від НОВІКОН. Вартість монтажу включена в розрахунок. Самі кріплення ми виконуємо з окремих елементів (кишеньки і петлі), які спочатку спроектовані виходячи з ваги продукту. Тому ми впевнені в збереженні сітки і в тому що сильний вітер та інші навантаження на неї не будуть впливати.

Для замовлення москітних сіток, телефонуйте нам на гарячу лінію: 0 800 30 30 33 (безкоштовно по Україні). З 9-00-20-00 без вихідних.

Отримати консультацію

moskitnaya setka 15 2

Петлі на москітну сітку від НОВІКОН