Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Герметизація швів пластикових вікон згідно ДСТУ

Герметизація швів пластикових вікон згідно ДСТУ

Якщо був виконаний тільки стандартний монтаж, то навіть з хорошими вікнами можна отримати проблеми з вологістю у будинку. Часто працівники ставлять вікно у отвір, використовуючи лише монтажну піну, яку у подальшому закриють відливом та підвіконням.

Після такого монтажу можливо отримати наслідки у вигляді грибка на укосах, цвіль або цвітіння на стінах. Всі зовнішні і внутрішні шви між схилами і вікном необхідно якісно гідроізолювати. Про це нам говорять і державні вимоги по ДСТУ.

Сервісна служба компанії НОВІКОН проводить повноцінну герметизацію вікна і пінного шва спеціальними матеріалами за всіма стандартами.

Отримати консультацію

germetizatsiya shvov 05

Герметизація швів

Для чого необхідна гідро- і пароізоляція віконних швів

Згідно ДСТУ- В.2.6-79: 2009 розділу “Прилягання віконних блоків до отвору” при монтажі вікна необхідна двостороння герметизація віконного шва. Якщо до монтажної піни, яка знаходиться в шві буде прямий доступ вологого повітря, то це загрожує наступними наслідками:

  • руйнування і деформація шару піни;
  • проникнення вологи у пінний шов;
  • проникнення вологи в стіну, у саме приміщення.

Це веде до того, що саме вікно стає нестійким в отворі, в будинок проникає волога. Через підвищену вологість в приміщенні і в місцях біля стін, починає з’являтися пліснява на схилах і стінах біля отвору.

У свою чергу, цвіль веде до ще більш невтішним проблем зі здоров’ям: проблеми з дихальними шляхами, розвиток алергії. Досить імовірно, що через деформацію і руйнування незахищеною піни – можуть з’явитися протяги.

germetizatsiya shvov

Герметизація швів

Отримати консультацію

Що використовувати для правильної герметизації віконних швів

Спочатку вікно повинно бути встановлено на підставочний профіль. Наші фахівці використовують спеціальний профіль Rehau. При цьому, додатково його заповнюють утеплювачем.

Він не тільки необхідний для подальшого правильного монтажу відливу та підвіконня, а й додатково захищає приміщення від вологи, так як профіль врізається в нижній укіс віконного прорізу.

По зовнішньому периметру вікно необхідно обклеювати гідроізоляційною стрічкою. Її якості приділяється велика увага, так як зовнішні атмосферні дії досить серйозно можуть нашкодити приміщенню через незахищені з’єднання.

Обов’язкова установка стрічки по всьому периметру, особливо під зовнішнім відливом.

germetizatsiya shvov 01

Герметизація швів вікна від НОВІКОН

Отримати консультацію

Герметизація швів, робота НОВІКОН
Основні функції зовнішньої гідроізоляційної стрічки:

  • захист центрального пінного шару монтажного шва від проникнення атмосферної вологи з навколишнього середовища;
  • захист монтажного пінного шва від впливу вітру;
  • захист монтажного пінного шва від ультрафіолетового впливу сонця;
  • пропускання вологи з пінного шва у зовнішнє середовище.

Всі функції досягаються за рахунок спеціального складу стрічки з нетканого матеріалу з паропропускающей мембраною.

Всередині приміщення, для захисту пінного шва, використовується інший тип стрічки – пароізоляційна. Вона перешкоджає попаданню вологи і додатково забезпечує теплоефективність.

germetizatsiya shvov 04

Герметизація швів, робота НОВІКОН

Внутрішня пароізоляційна стрічка також захищає шов від попадання пара, але тільки з внутрішньої сторони. Це захищає стіни від появи грибка і відшарування штукатурки.

Пароізоляційна стрічка також складається з нетканого полотна з додатковим спіненим шаром, який підвищує термоізоляцію.

Матеріал зовнішньої і внутрішньої стрічок забезпечує відмінне зчеплення зі штукатуркою і шпаклівкою, а також іншими матеріалами обробки стін.

Радимо звернутися у сервісну службу компанії НОВІКОН для проведення герметизації вікна навіть без озвучених проблем з грибком для запобігання неприємностей.

germetizatsiya shvov 02

Герметизація швів від компанії НОВІКОН

Викликати майстра по заміру