Паралельно-зсувні портали PSK

PSK-портали створюються за допомогою звичайних віконних та дверних профілів, з яких потім, задіявши спеціальну фурнітуру, конструюються розсувки. Своє застосування такі портали зазвичай знаходять у виходах на балкони, якщо йдеться про квартиру, або на терасу, якщо про приватний будинок.

Принцип роботи паралельно-зсувних порталів полягає в тому, що для його відкриття необхідно зрушувати убік стулку, паралельно площині конструкції, на глуху частину.

325804

PSK портал від REHAU

Задати питання

При цьому можна відкинути стулку для провітрювання приміщення: для цього, як і у звичайному вікні, необхідно повернути ручку на 90 градусів. А ось мікропровітрювання у таких порталах не передбачено.

Оскільки для відкриття вікна або двері стулка завжди зсувається на глуху частину, то при встановленні порталу потрібно буде врахувати, що робочою частиною залишатиметься не більше 50% всього отвору.

Виходячи з цього, схеми відкриттів порталу поділяються на чотири види:

1. Коли віконний отвір розділений на дві частини, де робоча стулка зсувається на глуху половину.

A_01

2. Коли віконний отвір розділений на чотири частини, де бічні є глухими, а працюючими – центральні стулки, кожна з яких зсувається до краю.

S_02

3. Коли віконний отвір поділено на три частини, в якій центральна – глуха, а крайні – рухливі. Оскільки середня частина вікна завширшки, як дві стулки, то переміщати в центр можна обидві відразу.

K_03

4. Коли віконний отвір розділений на три рівні частини, де крайні є глухими, а центральна — рухомою, але при цьому рухати її можна тільки в один бік.

G_03
Отримати консультацію

Але є ще один варіант, де вся конструкція складається лише з однієї стулки, для відкриття якої її потрібно переміщати не на глуху частину вікна, а вздовж стіни. У цьому випадку при встановленні PSK-порталу монтується спеціальний короб, щоб у відкритому вигляді стулку не можна ьуло побачити.

Габарити конструкції залежать від того, які профілі ви вирішили встановити. Якщо стандартні білі, то можливий максимум конструкції – 2,6 метра заввишки та 4 метри завширшки.

Якщо ви хочете встановити кольорові профілі, то максимум буде менше: 2,5 метри заввишки і 3 метри завширшки. Причина такої різниці в тому, що кашовані профілі мають властивість піддаватися більшій деформації під впливом сонячних променів.

Переваги PSK-порталів

Оскільки в основі PSK-порталів, як уже говорилося, стандартні ПВХ профілі, то, встановивши в них вироби від REHAU, ви отримаєте готову конструкцію з тими самими властивостями, а саме: з високим ступенем герметичності та теплоізоляції, а також із захистом від вуличного шуму .

На відміну від звичайного поворотного відкривання, зсувний аналог економить значно більше простору. Завдяки спеціальній фурнітурі, відкриття та закриття стулок порталу, чия вага може досягати кількох сотень кілограмів, відбувається плавно і без залишкової вібрації.

Спеціальне покриття, яке наноситься на фурнітуру, захищає її від корозії і збільшує термін експлуатації всієї конструкції. Що стосується використання PSK-порталів, як входу в житло, то є можливість додатково оснастити їх протизламною фурнітурою, а також поставити ручку, що закривається на ключ.

b17adeef63746b5fa346145c2a7acdfa 2

Паралельно-зсувні портали

Викликати майстра за виміром