Нова розсувна система GENEO HST від REHAU

Лідер на ринку металопластикових вікон REHAU представив свою новинку – систему GENEO HST. Ця панорамна підйомно-розсувна конструкція дозволяє внести до вашого будинку максимум можливого освітлення, при цьому також підкресливши його статус та стиль.

shsh 2

GENEO HST від REHAU

Особливості та сфера застосування

Система GENEO HST призначена для скління отворів у підлогу, створюючи цим повністю відкритий вигляд, де стіни більше не є перешкодою. Для тих, хто дбає про безпеку, профілі армовані сталлю, що збільшує зломостійкість всієї конструкції.

Працює конструкція за принципом звичайних шаф-купе: стулки вільно рухаються на роликах вздовж отвору, заходячи одна на одну. Такий розсувний механізм дозволяє повніше використовувати простір, не роблячи знижок на двері.

oe

HST GENEO допомагає здійснити величезний приплив природного світла

Задати питання

Максимальний розмір системи GENEO HST завширшки може досягати 10 метрів, а у висоту – 2,8 метра. При цьому розмір окремої стулки обмежується межею 3 метри.

Спочатку такі панорамні портали встановлювалися у заміських будинках – для скління терас та зимових садів, що дозволяло стерти кордон між будинком та видом зовні.

Тепер це стало доступно і для мешканців багатоквартирних будинків, для яких таке скління принесе навіть більшу функціональну користь: огородивши порталом вихід на лоджію або балкон, можна здорово збільшити невеликий простір.

Характеристики GENEO HST

Профільну систему від REHAU відносять до класу А, так як монтажна глибина в ній перевищує 70 мм. Виконано систему з інноваційного фіброматеріалу, який завдяки своїй високій міцності та надійності знаходить застосування також і в авіабудуванні – RAU-FIPRO Х.

Завдяки йому посилюється ядро ​​профілю, а також збільшується стабільність усієї конструкції. При цьому її маса помітно знижується, а це означає легкість та плавність роботи розсувних стулок.

rehau brch hst geneo new indd 2 2

Особливості GENEO HST

Крім цього, фіброматеріал збільшує енергозберігаючі властивості багатокамерного профілю до стандартів будинків, у яких використовується пасивне опалення.

А високотехнологічний ущільнювач RAU-PREN, який застосовується в конструкції по всьому периметру, гарантує якісне примикання закритої стулки до рами і абсолютну герметичність.

Таким чином, крім теплоізоляції, наведені властивості забезпечують житло також і високим захистом (до 5 класу) від проникнення вуличного шуму, що підвищує комфортне перебування всередині.

Елементи конструкції

Довговічність роботи конструкції забезпечується за рахунок комплектуючих високої якості. Стулки відкриваються без додаткових зусиль і шуму, незважаючи на те, що вага склопакета може досягати кількох сотень кілограмів.

Система проста у використанні. Сигналом для опускання опорних коліщаток, які забезпечують рух стулки, є поворот ручки на 180, після чого стулка піднімається на 10-15 міліметрів і готова до пересування у бік закриття або відкриття.

rehau brch hst geneo new indd 12

HST GENEO дарує оптимальну звукоізоляцію

Консультація

Полотно, до речі, можна зафіксувати будь-де у конструкції, просто піднявши ручку в початкове положення. При цьому буде запущено механізм плавного гальмування та автоматичного доведення полотна. Можливо, це завдяки сучасним кареткам.

Наявність порога забезпечує надійну ізоляцію тепла та знижує ймовірність виникнення конденсату за рахунок термічного поділу зон по обидва боки полотна.

При цьому висота порога не перевищує 5 міліметрів, тому це не стане перешкодою для пересування інвалідів та людей похилого віку.

Безпека та комфорт

Як уже згадувалося, розсувна конструкція від REHAU має високі протизламні властивості, що відповідають другому класу стійкості.

Для цього задіяні ударостійкі склопакети з броньованим склом, а також і вдосконалені пристрої, що відповідають за закриття.

Можна також додатково посилити конструкцію, оснастивши її ручками та приводами, які закриватимуться на ключ. Це ще сильніше зменшить ймовірність спроби зламування та віджиму стулки.

Що стосується скла, то навіть якщо вони будуть якимось чином розбиті, виключена ймовірність дрібних уламків.

rehau brch hst geneo new indd 12 2

З HST GENEO ваша безпека під контролем

Декоративні можливості

Склопакети від REHAU мають стійкість до ультрафіолету, тому можна бути впевненими, що початковий колір збережеться на довгі роки.

Крім того, колірне рішення для конструкції, як усередині приміщення, так і зовні, може змінюватись в залежності від інтер’єру та ваших особистих побажань.

Для того, щоб це стало можливим, використовується технологія ламінації або кашування, яка не допускає старіння матеріалу поверхні. Є можливість прикрашати конструкцію під натуральні матеріали, такі як деревина або камінь. Завдяки панорамному вигляду, це ще більше зітре кордон між вашим будинком та навколишнім середовищем.

rehau brch hst geneo new indd 13 2

Розсувна система GENEO HST від REHAU подарує вам неймовірний панорамний вигляд

Отримати консультацію