Купить металлопластиковые окна » Блог » Пластикові вікна: що дозволено робити самостійно?

Пластикові вікна: що дозволено робити самостійно?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Якість експлуатації віконної конструкції визначається двома факторами-надійністю кожного елемента конструкції і якістю виконання монтажних робіт. Тому не варто покладатися на власні сили, або на знайомих, абияк орієнтуються в питанні установки металопластикової конструкції. Скупий платить двічі-і це правило тут особливо актуально.

Виконання монтажних робіт повинні вести дипломовані фахівці, які мають багатий практичний досвід і досконально володіють профільними знаннями. Ідентичне правило поширюється на замірників.

окна пластик что самому можно делать

Що можна відремонтувати в металопластикових вікнах самому?

Щоб визначити орієнтовну вартість конструкції, дійсно можна самостійно заміряти отвір вікна, використовуючи для цього рулетку. Зовсім інша справа-виробництво конструкцій за власними вимірами.

Тут вже не обійтися без огляду приміщення фахівцями компанії Новікон. Тільки майстрам вдасться коректно визначити розміри віконного отвору, зорієнтуватися в питанні вибору максимально зручної конфігурації. Але які роботи можна зробити самостійно?

Монтаж москітної сітки

Без москітної сітки не обійтися при відкриванні вікон в теплу пору року. Її завдання полягає в створенні ефективного бар’єру, що не дозволяє комахою проникати всередину приміщення. Воно також захищає від тополиного пуху, вбирає в себе основну масу пилу.

пластиковые окна что делать самому

Монтаж москитки

На вибір покупців доступний широкий асортимент москітних сіток-орного, рамкового, рулонного типу, на липучках і так далі. Найпоширенішим рішенням вважається установка рамкової сітки. Це каркас, що утримує натягнуте полотно сітки.

Кріплення подібної конструкції проводиться за допомогою фіксаторів Z-образного типу. Виконання такого кріплення не складає особливих труднощів. Досить завести конструкцію за вікно і простежити, щоб сітка стикалася з ущільнювачем профілю.

Далі кожне з кріплень повертається таким чином, щоб сітка отримала зачіп за рамку. При використанні москітної сітки на вікнах традиційних розмірів, як правило, вистачає чотирьох таких кріплень.

Заміна ручки вікна

Без цієї процедури не обійтися в разі, якщо попередня ручка вийшла з ладу, або хочеться замінити справний виріб декоративним екземпляром. Крім того, подібне рішення іноді диктується вимогами безпеки, коли, наприклад, замість стандартної ручки встановлюється «антідитина», оснащена серцевиною з ключиком. Так чи інакше, Заміна віконної ручки – нескладна процедура, з якою можна впоратися самостійно.

539 original 2

Заміна ручки вікна

Дії наступні:

  1. Повертання декоративної планки навколо ручки для отримання доступу до гвинтів.
  2. Розкручування всіх утримуючих гвинтів.
  3. Демонтаж ручки.
  4. Установка нового примірника на штатне місце.
  5. Фіксація вироби гвинтами.
  6. Закривання гвинтів декоративною планкою.

Регулювання притиску стулки

У сучасному пластиковому вікні можна відрегулювати ступінь притискного зусилля, спираючись на сезонність експлуатації. У теплу пору можна трохи розслабити притиск, в той час як взимку проводиться зворотна дія. Регулювання притиску проводиться за допомогою цапф, розташованих в торці стулки. Досить повернути цапфи на кілька міліметрів-кожна з них повинна обов’язково перебувати в ідентичному положенні.

самостоятелньно что делать с окнами

Регулювання вікна

Фарбування

На думку більшості, забарвлення профілю не представляється можливою. Насправді, це не так. Профіль на основі полівінілхлориду відмінно забарвлюється, але за умови дотримання певних правил і граничної акуратності.

При наявності класичних білих вікон, яким хочеться надати унікальний відтінок, можна пофарбувати сам профіль. Ця процедура передбачає хорошу попередню підготовку поверхні.

Оскільки покриття полівінілхлоридного профілю є максимально гладким, першим завданням стане підвищення адгезії фарби з робочою поверхнею. Для цього її треба рясно вимити, а потім позбавити від жирних слідів.

tsvetnyie-plastikovyie-okna-600x194

Пофарбований профіль

Для цього підійде або спеціалізований засіб для догляду за пластиком, або миючий засіб для посуду. Очистивши поверхню, треба промити її чистою водою і трохи почекати, щоб вона повністю просохла. За допомогою дрібного наждачного паперу треба ретельно обробити профіль. Потім-повторне промивання і просушування.

На наступному етапі власник повинен захистити склопакет, укоси і підвіконня, користуючись малярським скотчем. Приступаємо до грунтовки. Наносимо тоненький рівномірний шар грунтовки по всій поверхні. Засіб має бути спеціальним, для пластику. Потім фарбуємо поверхню. Вибираємо також спеціальну фарбу, орієнтовану на пластикові матеріали.

Для нанесення використовуємо якісний валик або кисть, в ідеалі – пульверизатор. Все залежить від робочої площі. Фарбу наносимо в два шари, до другого приступаємо на наступний день.

Декорування віконних укосів

Віконний укіс-це важлива складова теплого вікна. Оздоблення та утеплення – обов’язкова вимога. За допомогою обробки внутрішнього укосу досягається виконання не тільки захисних, але і декоративних функцій. При бажанні внести невелику родзинку в дизайн приміщення, віконний укіс послужить базою для прояву індивідуалізму.

Готовий укіс можна доповнювати дзеркалами. Будуть потрібні листи дзеркального полотна, які вирізають за розміром укосів. Фіксація відбувається за допомогою спеціального клею або рідких цвяхів. Крім цілісних дзеркальних полотен, деякі дизайнери віддають перевагу невеликим дзеркалам в рамці і дзеркальної мозаїці.

Однак, як показує практика, найкраще звертатися до професіоналів, тому, якщо Вам необхідна допомога з регулювання вікна, заміна фурнітури вікна, ремонт та інші подібні послуги звертайтеся в Службу Порятунку Вікон від компанії НОВІКОН.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар