Підвіконня для пластикового вікна
Підвіконня – це важлива частина не тільки металопластикового вікна, але і всього інтер’єру. Основне його завдання полягає в тому, щоб нівелювати перепад ширини стіни і вікна. Але він успішно може справлятися і з іншими функціями.
Наприклад, на ньому можна зберігати речі і квіткові вазони, речі, організувати зону відпочинку або робочий стіл. Завдяки сучасним матеріалам і технологіям для підвіконь можна втілити в реальність найсміливіші дизайнерські фантазії.
Компанія НОВІКОН пропонує детально розглянути матеріали, з яких виготовляють підвіконня, його головні властивості і переваги.
Пластикове підвіконня
Підвіконня з пластику стали універсальним, довговічним і практичним рішенням для приміщень будь-якого призначення.
При виробництві використовується полівінілхлорид. Щоб захистити поверхню, використовується спеціальна плівка. ПВХ – це якісний сучасний матеріал, дешевизна якого забезпечила високу популярність на ринку.
Пластикове підвіконня характеризується наступними перевагами.
- Високий запас міцності, отриманий завдяки багатокамерній конструкції.
- Високий рівень теплоізоляції.
- Простота догляду. Для цього достатньо використовувати м’які миючі засоби і ганчірку з мікрофібри.
- Простота монтажу.
- Підвищений рівень стійкості до будь-якого механічного впливу.
- Тривалий термін експлуатації.
- Можливість індивідуально підібрати колір і текстуру виробу. Наприклад, імітувати натуральну деревину або камінь.
- Доступна вартість.
Дерев’яне підвіконня
При виробництві дерев’яних підвіконь використовується масив дерева. Найпоширеніші породи – дуб, сосна, бук. Трохи рідше використовують вишню, ясен, клен, каштан і так далі.
Сировину для підвіконь спочатку сушать, потім проводять полірування і обробку мастикою на основі натурального масла і воску. Завдяки такій обробці деревина стає водонепроникною, що вкрай важливо для готового виробу.
Фахівці вважають, що найбільш довговічними і надійними вважаються моделі з каштана, вишні, дуба і бука. Недолік підвіконь, виготовлених з м’якої породи дерева, полягає в простоті їх пошкодження.
Підвіконня з натуральної деревини потребують постійного особливого догляду. При збиранні не можна користуватися занадто великою кількістю води, побутовою хімією з абразивними частинками, а також розчинником.
Щоб підвищити термін служби дерев’яного підвіконня, мінімум раз в три роки треба обробляти поверхню воском або лаком.
Підвіконня з натурального каменю
Розкішне, вишукане підвіконня, виготовлене з натурального каменю, дозволяє підкреслити особистий смак і статус власника. При його виробництві часто використовується мармур, граніт і онікс.
Продукцію виготовляють тільки за індивідуальним замовленням, оскільки готові підвіконні дошки проблематично підігнати під конкретні розміри. Поставка каменю для підвіконь ведеться у вигляді великих слебов і брил.
Зовнішній вигляд визначається за забарвленням каменю. Чим більше в ньому прожилок, тим багатше і привабливіше він виглядає. Але від цього страждає міцність.
Підвіконня з натурального каменю цінується дорого, має розкішний вигляд, але, на жаль, воно досить непрактичне. Воно масивне і холодне на дотик.
Мармур боїться механічних пошкоджень, на лицьовій поверхні швидко з’являються відколи, подряпини і вм’ятини. Привабливість мармуру погіршиться, якщо на нього пролити забарвлену рідину – наприклад, вино або каву.
Процедура догляду за кам’яним підвіконням досить проста. Досить протирати його вологою ганчіркою, додавши м’який миючий засіб. Абразиви заборонені.
Підвіконня зі штучного каменю
У процесі виробництва підвіконної плити зі штучного каменю застосовуються такі технології, як і для кераміки і композитів.
Підвіконня зі штучного каменю термостійке, стійке до механічного впливу, довговічне. Воно не сколюється, зберігає первісний колір при попаданні рідин на його поверхню.
У покупця є можливість виготовити підвіконня будь-якої форми, розмірів і відтінку, оскільки матеріал легко піддається обробці. У порівнянні з підвіконнями, виготовленими з натурального каменю, штучний аналог має більш доступну вартість.
Бетонне підвіконня
Спочатку може здатися, що бетонне підвіконня залишилося в минулому, і тепер замість нього використовуються більш сучасні різновиди продукції. На практиці справи йдуть зовсім інакше.
Завдяки своїм властивостям, навіть зараз бетонні підвіконня користуються високою популярністю. Це довговічний виріб, стійкий до температурних і механічних впливів, за ними легко доглядати і реставрувати.
Не менш важлива перевага – можливість пофарбувати його. Кількість циклів забарвлення не обмежується. Таким чином, незалежно від періодичності зміни інтер’єру квартири, підвіконня завжди допоможе адаптувати приміщення.
Завдяки сучасним можливостям і технологіям, бетонне підвіконня візуально можна зробити таким же, як і кам’яне.
Очевидно, кожний різновид характеризується як перевагами, так і недоліками. Тому вибір певного варіанту зводиться до персональних вимог клієнта, умов експлуатації, а також фінансових можливостей.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом