Панорамне засклення балконів та лоджій, перевага, види та особливості
Панорамне скління останнім часом користується великою популярністю. Його можна зустріти як в заміських будинках, так і в багатоповерхівках.
Воно надає приміщенню елегантний зовнішній вигляд, а також робить його більш світлим.
Але, зважившись на таке скління, необхідно для початку з’ясувати всі плюси і мінуси даного варіанту. А в чому вони полягають, ви зараз дізнаєтеся.
Панорамне скління: що воно собою являє?
Панорамне або як його ще називають французьке скління, має на увазі під собою віконну конструкцію на всю ширину стіни, висотою від підлоги до стелі.
Різновиди панорамного скління
Французьке скління буває двох видів-рамним і безрамним. У першому випадку, скло встановлюються в спеціальні рами, виконані з ПВХ, дерева або алюмінієвого профілю.
У другому випадку повністю відсутні рами і напрямні. Вікна встановлюються єдиним полотном від підлоги до стелі.
У чому полягають переваги панорамного скління
• За рахунок відсутності глухих елементів, приміщення стає більш світлим, що особливо актуально для темних квартир.
• Панорамне скління тільки на перший погляд може здатися крихким. Насправді воно досить міцне і довговічне, так як для скління використовується міцне загартоване скло.
• Надає приміщенню елегантний зовнішній вигляд.
• Візуально приміщення здається більш просторим.
Недоліки панорамного скління
• Такі вікна вимагають до себе належний догляд. Найменше забруднення відразу ж буде кидатися в очі. В результаті доведеться постійно мити вікна.
• У приміщення буде проникати багато сонячного світла. З одного боку це велика перевага, а з іншого боку влітку в приміщенні може бути дуже жарко.
• Скло взимку може пітніти. І таке трапляється дуже часто. Щоб вирішити дану проблему доведеться задуматися про встановлення системи тепла підлога.
• Установка панорамного скління досить складна, через що вартість робіт набагато зростає.
• Ви будете жити як на долоні, так як перехожі будуть бачити все, що знаходиться на балконі. І чим нижче поверх, тим краще огляд. А це може доставляти дискомфорт.
• Підтримувати вікна в чистоті дуже складно, та й до того ж якщо у вас ще верхній поверх, то це ще може бути і небезпечно. Тому доведеться звертатися до професіоналів. А їхні послуги коштують дорого.
Що потрібно знати, зважившись на панорамне скління
Якщо мова йде про заміський будинок, то при панорамному склінні слід задуматися ще на етапі будівництва. Що стосується багатоповерхових будинків, то тут все набагато складніше.
Для початку вам доведеться отримати дозвіл у місцевої влади, а також фахівець повинен провести оцінку стану плити підстави.
Вся справа в тому, що рамна конструкція панорамного скління дуже важка і якщо плита знаходиться в поганому стані, то вона просто може не витримати цієї ваги і впасти.
Жителям другого поверху набагато простіше, з тієї причини, що вирішити цю проблему можна за допомогою установки спеціальних опор.
Особливості панорамного скління
Відразу варто відзначити, що підходить таке скління не для всіх балконів. Так, наприклад, воно не підходить для балконів у хрущовках, так як вони маленькі.
Оптимальна висота балкона або лоджії повинна бути не менше 3 метрів, а площа балкона – не менше двох метрів.
Велику роль відіграє вид з вікна. Якщо вікна в квартирі виходять на будівельний майданчик або гараж, то панорамне скління в такому випадку безглуздо.
В яких випадках панорамне скління буде заборонено
1. Якщо будинок являє собою архітектурну або історичну цінність, то установка панорамного скління, точно так же, як і будь-яке втручання в зовнішній вигляд будівлі буде заборонено.
2. Якщо конструкція буде перешкоджати доступу до пожежних виходів. В першу чергу це стосується будинків, побудованих в 70-80 роки, то там таке скління також буде заборонено.
3. Також вам не дадуть дозвіл, якщо будинок досить старий або ж відноситься до старого житла, так як плита підстави може не витримати такого навантаження і впасти під її вагою.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом