Купить металлопластиковые окна » Блог » Особливості вікон для каркасних будинків

Особливості вікон для каркасних будинків

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Перед вибором вікон для каркасного будинку необхідно розібратися зі специфікою подібного будинку, його перевагами і недоліками. Спираючись на ці знання, покупцеві буде легше зробити правильний вибір.

Що являє собою каркасний будинок?

Вперше технологія будівництва каркасних будинків почала набирати популярність в Канаді в середині 50-х років минулого століття. Звідси і друга їх назва-канадські. У ті часи спостерігався великий потік емігрантів, через що різко виник дефіцит житлоплощі. Швидка поява проблеми змушувало так само оперативно шукати рішення.

І його знайшли, розробивши каркасний будинок. Його будівництво ведеться в максимально стислі терміни-з початку робіт до заселення проходить не більше 90 днів. Будівля характеризується відмінними енергозберігаючими властивостями, завдяки чому вдалося миттєво вирішити питання обігріву інтер’єру при настанні суворих Канадських зим.

2018-10-05_151233-1024x566-600x332

Каркасний будинок

При цьому витрати на будівництво в два рази нижче, в порівнянні з цегляними будівлями. Необхідність застосування важкої спецтехніки відсутня. Комфорт проживання досягається за рахунок застосування натуральних, екологічно чистих матеріалів. Ці якості, а також простота будівництва, зробила каркасні будівлі популярними у всьому світі. Сьогодні на каркасні будинки припадає 80% замовлень на будівництво індивідуальних житлових будівель.

Застосування СИП-панелей

Можна сміливо заявити про те, що ключову роль на формування популярності каркасних будинків зіграло винахід СІП-панелей. Вони виступають в якості основи всієї будівлі, є базовим будматеріалом. Пристрій панелі дуже просте. Вона включає в себе два листа OSB-3-плити товщиною від 1 до 1.2 сантиметра.

Між ними вклеюється 15-сантиметровий пінополістирольний шар. Пресування плити ведеться із застосуванням великої кількості шарів натуральної стружки дерева. Кожен з шарів має свою орієнтацію. Наприклад, внутрішній шар-поперечну, зовнішній – поздовжню.

Osobennosti-karkasnyih-domov-na-osnove-SIP-paneley-600x400-600x400

Застосування СИП-панелей

Для приклеювання використовуються штучні або натуральні смоли без формальдегіду і фенолу. Завдяки шару пінополістиролу забезпечується ряд відмінних теплозахисних характеристик. Отже, каркасна будівля гарантує комфорт проживання при температурі від -50 до +50 градусів.

Відмінна якість конструкції гарантує таку високу механічну міцність. Завдяки їй конструкція витримує до десяти тонн вертикального навантаження, поперечної-до двох тонн на метр квадратний. Результат-популяризація будівництва дво – і триповерхових будівель.

Після будівництва замовник отримує будівлю, здатну:

  • справитися з землетрусом магнітудою до семи з половиною балів;
  • прослужити мінімум 80 років з моменту завершення будівництва;
  • підтримувати комфорт умов проживання;
  • захистити жителів від поширення вогню протягом 60 хвилин прямого впливу вогню;
  • підтримувати тишу в будівлі завдяки хорошим звукоізоляційним властивостям матеріалів;
  • витратити в 2 рази менше грошей на будівництво в порівнянні з цегляною будівлею аналогічних розмірів.

Правила вибору і установки вікон

Беручи до уваги високі теплозахисні характеристики несучих стін, завдання споживача полягає в правильному виборі відповідних світлопропускаючих конструкцій. В іншому випадку вікно стане джерелом витоку корисної теплової енергії. Настійно рекомендується здійснювати вибір на користь високоякісних багатокамерних металопластикових профілів з 5-6 камерами.

Склопакети повинні бути двокамерними. При наявності відповідного бюджету краще витратити гроші і на енергозберігаючий склопакет, внутрішній простір якого заповнено інертним газом.

maxresdefault-600x248

Установка вікон в каркасний будинок

Зверніть увагу на монтаж вікон. Процедуру треба виконати ще до моменту облаштування фасаду і внутрішньої обробки. В іншому випадку низькоякісний монтаж призведе до проникнення холодного повітря в приміщення.

Технологія установки

Із зовнішнього боку будівлі наноситься шар вітрозахисної плівки, в той час як з внутрішньої – пароізоляційна. Для створення єдиного цілого між вікном і стіною потрібно наносити ці шари навстик на віконний отвір. По периметру рами треба наклеїти відповідну плівку.

Отже, процедура установки вікна виглядає наступним чином.

  1. По всьому периметру торця рами з лицьового боку наклеюється Гідроізоляційна стрічка.
  2. З внутрішньої сторони таким же чином наклеюється пароізоляційна стрічка.
  3. Рама встановлюється у віконний отвір, після чого її виставляють в потрібне положення будівельним рівнем і клинами.
  4. Підстава вікна фіксується саморізами і анкерними пластинами.
  5. Між віконним прорізом і рамою задувається технологічний зазор.
  6. Після схоплювання піни треба приклеїти вітрозахисну стрічку із зовнішнього боку стіни.
  7. Аналогічна процедура проводиться і з внутрішньої сторони.

Після завершення монтажних робіт можна приступити до фінішної обробки, що складається з установки зовнішнього водовідливу і підвіконня.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар