Особливості комплектуючих для вхідних пластикових дверей
Вхідні двері з металопластику стрімко набирають популярність. Їх встановлюють не тільки в адміністративному та офісному будинку – конструкції затребувані і в котеджному будівництві. У представленій статті розглянуті всі різновиди комплектуючих, за допомогою яких можна спростити використання пластикових дверей.
Дверні ручки
Одну і ту ж двері можна укомплектувати декількома видами ручок. Це:
- ручки-скоби;
- традиційна натискна гарнітура;
- ручка труба;
- ручка на розетці.
Ручки-скоби, як правило, встановлюються на території будівель з підвищеною прохідністю. Наприклад, в закладах охорони здоров’я, освіти, торгових і офісних центрах. Натискна гарнітура називається традиційною через свою універсальність. Нею можна укомплектувати практично будь-яку пластикову двері.
Гарнітура характеризується простотою в установці і зручністю використання. Популярні виробники таких ручок пропонують ознайомитися з широким набором стильних і неповторних рішень.
Також за замовником збережена можливість вибору відповідного кольору. Дверна ручка на розетці – різновид натискної гарнітури. Конструкція складається з безпосередньо ручки і квадратної / круглої розетки. При натисканні важеля активується замковий механізм.
Глазки
Неможливо уявити собі вхідні двері без вічка, адже відкривання першому зустрічному людині – однозначно погана затія. Найбільш поширений варіант-це дверний панорамний замок, що гарантує максимальний рівень огляду сходової клітки. Дверні очі можуть бути потаємними, коли людина за дверима не бачить, чи спостерігає хто-небудь за ним з квартири.
Існують потроєні очі, що працюють за принципом перископа. Один окуляр розташовується на висоті, рівній дитячому зросту, другий – на традиційній. Завдяки сучасним технологіям користувачі мають можливість спостерігати за відвідувачами через відеокамеру, що підтримує запис інформації на цифровому носії.
Також існують дверні електронні вічка, що складаються з двоблочної системи (внутрішнього і зовнішнього блоку). Це – мультифункціональний варіант, що підтримує підключення дистанційного керування, переговорного пристрою, відеозапис і так далі. Якщо в металопластикових дверей є вставки зі склопакетів на рівні очей, то варіант з вічком може бути виключений.
Пороги
Дверні пороги-важливий елемент сучасних вхідних дверей. Вони постійно піддаються механічному впливу, паралельно підтримуючи відмінні теплоізоляційні властивості пластикової конструкції. Існують два основних способи виготовлення пластикового порога.
- Рамний, на основі полівінілхлориду. Навіть незважаючи на високу теплоізоляцію, його рідко використовують при виготовленні вхідних дверей. Причина-створення певної перешкоди для людей, складності при провезенні інвалідного крісла або коляски. Оптимальне рішення-поріг на основі алюмінію.
- Алюмінієвий. Характеризується рядом незаперечних переваг. Він витримує експлуатацію протягом тривалого періоду часу, стійкий до механічних впливів, паралельно зберігаючи заводську привабливість зовнішнього вигляду. Алюмінієві пороги легко встановити і обслуговувати. Завдяки широкому спектру колірних рішень можна легко підібрати виріб, оптимально вписується в загальний дизайн інтер’єру.
Монтаж алюмінієвого виробу виконується досить просто. Він проводиться прихованим або зовнішнім способом. Останній застосовується рідко, тому що головки саморізів псують естетику дизайну. Прихований спосіб, в свою чергу, трохи складніше, але отриманий результат однозначно виявиться хорошим.
Обмежувачі відкривання
Без них неможливо запобігти безконтрольне розорювання, здатне привести до псування меблів, стін або навіть побутових травм.
Установка обмежувачів практикується в квартирах і будинках з великою кількістю проживаючих, особливо якщо мова йде про літніх людей і маленьких дітей, інвалідів.
Обмежувачі вхідних дверей поділяються на три категорії, в залежності від місця розташування.
- Підлоговий обмежувач. Гарантує дотримання максимально необхідного кута розорювання вхідних дверей, монтується на підлогу.
- Настінний обмежувач. Його встановлюють в будь-якій відповідній точці по всьому периметру стіни. Це прогумований упор. Якщо не хочеться просвердлювати стіну або підлогу, можна скористатися надвірними обмежувачами. Існує ряд варіантів конструкції-прості ланцюжки, пластини V-подібного типу, наддверний фіксатор.
- Дверний фіксатор. Забезпечує захист від несподіваного зачинення дверей, тим самим оберігаючи дітей від защемлення пальців. Досить часто їх укомплектовують обмежувачем відкривання. За допомогою подібної комбінації досягається не тільки висока безпека, але і збереження елементів інтер’єру. Також це зручне рішення при провітрюванні.
Фахівці компанії НОВІКОН завжди готові встановити будь-який із зазначених фіксаторів.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом