Особливості безпечного миття вікон зовні
Віконний отвір відповідає за повноцінність надходження сонячного світла в наше житло. Без світла, в свою чергу, неможливо мати гарний настрій, самопочуття, домогтися нормальної працездатності. Атмосферні опади, загазованість, пил – вплив всього перерахованого негативно позначається на чистоті склопакета.
В результаті доводиться бачити скупчення слідів розлучень, бруду. Результат-зниження рівня світлопропускання.
Крім того, брудне вікно псує сприйняття внутрішнього простору кімнат, оглядовість вікна. Мити склопакет треба в міру його забруднення. Господині зазвичай роблять це двічі-восени і навесні.
Мити вікна не так вже й складно, якщо кожна секція легко відкривається. Отже, користувач отримує покращений доступ до віконних конструкцій з усіх боків. З іншого боку, існують десятки тисяч випадків, коли глухі секції все ж є. Найлегше жителям першого поверху, адже зовнішній доступ іноді можна отримати навіть без використання драбини.
При збільшенні поверховості зростає складність і страх. Дістатися до важкодоступних кутів віконних конструкцій важче. Нижче пропонуємо ознайомитися з технікою безпечного миття вікон.
Загальні правила
Процедура миття включає в себе ряд етапів-миття рами, склопакета, очищення фурнітура, миття відливу і підвіконня. Починати варто завжди зовні, після чого рекомендується перейти до очищення внутрішньої поверхні.
Мийка віконного профілю
Спочатку очищаємо віконну раму. Для цього підійдуть спецзасоби для очищення пластику. Якщо таких під рукою немає, візьміть воду і додайте засіб для миття посуду. Також вам знадобляться м’яка губка або тканина.
Використання щіток, абразивних миючих засобів, скребок, жорстких губок неприпустимо, оскільки від них пошкоджується поверхня пластикового профілю. З плином часу він починає втрачати відтінок, він стає неоднорідним.
Мийка скла
Щоб добре відмити скло, знайдіть в найближчому магазині спеціальний засіб. Воно включає в себе розпилювач завдяки якому рідина швидко потрапляє на скляну поверхню. Розпорошивши засіб, протріть скло ганчіркою. Витирайте його насухо. Тут є два варіанти – скористатися ганчіркою з мікрофібри, або газетою. Очищення вікна завжди виконується зверху вниз.
Очищення фурнітури
Візьміть пилосос і видаліть з нутрощів механізмів пил, після чого протріть фурнітуру злегка зволоженою ганчірочкою.
Після повного просушування, змастіть поверхні, які піддаються найбільшому тертю спеціальним мастилом. Обов’язково протріть відливи і підвіконня. В цьому випадку можна обійтися ганчіркою і мильним розчином.
Як не залишити сліди розлучень на склі?
Прикро, коли після чергового миття на вікні залишаються розлучення. Вони псують зовнішній вигляд, залишають почуття незадоволеності отриманим результатом. Для запобігання появи розлучень на поверхні скла використовуйте спеціальні засоби на основі спирту. Не менш важливо витирати їх насухо.
Як мити вікна зовні?
Обязательное правило – придерживайтесь всех требований техники безопасности. Не рискуйте своим здоровьем ради чистоты дальних участков. Вы можете воспользоваться страховочным ремнем, но оптимальным решением станет выбор в пользу современного инвентаря для мытья окон. Он обеспечит высокую безопасность процесса для вас.
Телескопическая швабра
Обов’язкове правило-дотримуйтеся всіх вимог техніки безпеки. Не ризикуйте своїм здоров’ям заради чистоти далеких ділянок. Ви можете скористатися страхувальним ременем, але оптимальним рішенням стане вибір на користь сучасного інвентарю для миття вікон. Він забезпечить високу безпеку процесу для вас.
Як користуватись шваброю?
У будь-якому супермаркеті у відділі побутових речей знайдіть швабру для очищення вікон. Це Т-подібна палиця, вгорі якої є гумова і поролонова частина. Перша потрібна для миття, в той час як гумовий скребок збере весь бруд і залишки миючого засобу. Ручка такого виробу буває двох видів-телескопічною, або фіксованою. Перевага першого різновиду полягає в можливості виставлення оптимальної довжини. Не розчаровуйтеся в покупці, якщо перше миття не принесло ідеального результату. Для миття вікон навчитеся правильно працювати з такою шваброю.
Телескопічна швабра
Протирка склопакета ведеться насухо, повторно пройдіть скребком. Але тут є одна відмінність – після кожної процедури скребок треба протирати сухою ганчірочкою.
Як користуватися шваброю?
Намочіть мильним розчином поролон, відіжміть його, а потім приступайте до очищення. Рухайтеся завжди горизонтально зверху вниз. Потім ретельно обведіть губкою по лінії де склопакет примикає до рами.
Якщо вікна занадто сильно забруднені, промийте губку з поролону, а потім повторіть процедуру. Далі, використовуючи гумовий скребок, приберіть всі залишки води і бруду горизонтальними рухами вниз.
Як правильно витирати склопакет?
Протирання склопакета ведеться насухо, повторно пройдіться скребком. Але тут є одна відмінність-після кожної процедури скребок треба протирати сухою ганчіркою.
Магнітна щітка як запасний варіант
Ще одним варіантом, що дозволяє безпечно вимити вікна із зовнішнього боку, є магнітна Віконна щіточка. Вона включає в себе дві губки, кожна з яких з’єднана між собою магнітом.
Одну губку встановлюють із зовнішнього боку, в той час як іншу – всередині. Візьміться за ручку, і ви побачите, що вікно буде одночасно вимиватися з двох сторін. Таке пристосування вимагає певної кількості часу для тренування.
Завжди мийте вікна при відсутності вітру і ясній погоді, щоб уникнути застуди. Пам’ятайте, що важкодоступні цятки не настільки цінні, як ваше здоров’я.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом