Купить металлопластиковые окна » Москітні сітки Одеса

Москітні сітки Одеса

Мошкара не пройде!

Починаючи з кінця весни і закінчуючи початком осені, наше життя, як удома, так і за містом, отруюється непроханими гостями. Нам починають дошкуляти комарі, мошки та інші неприємні комахи.

То що робити, як уберегти своїх дітей, себе і свою сім’ю від неприємних і прикрих укусів? Відповідь проста – встановити антимоскітні сітки на вікна.

Антимоскітна сітка

Встановлення антимоскітних сіток на вікна – це не таке важке заняття. Набагато важче вибрати саме ті сітки, які вам потрібні – адже вони не всі однакові! Які ж бувають віконні сітки? На що слід звернути увагу? Як підібрати потрібну сітку для вашого вікна? Звертайте увагу на конструкцію, а також розмір комірок москітної сітки.

Як захистити себе від комарів та мух, яких так і тягне через відчинене вікно? Антимоскітна сітка, що випускається нашою компанією, підходить для вікна будь-якого типу – важливо знати лише розміри вікна та його характеристики.

Антимоскітна сітка чудово вирішує основне завдання: не пропустити нічого зайвого в квартиру, починаючи від комарів і мух, і закінчуючи тополиним пухом, а також сміттям з розташованих вище поверхів. Сітка легко виймається з рамки, її можна мити та чистити в домашніх умовах.

Три види москітних сіток від компанії НОВІКОН

Пропонуємо на ваш вибір три різні варіанти антимоскітних сіток, що відрізняються способом кріплення:

  • Антимоскітна сітка з кріпленням на петлях для дверей та вікон дозволяє швидко відкривати та закривати проріз протимоскітною сіткою.
  • Антимоскітна сітка кріплення на «кишеньках» відрізняється простотою конструкції. Її можна зняти, як з вулиці, так і зсередини приміщення.
  • Антимоскітна внутрішня сітка зі спеціальним затискачем, що встановлюється за профільною підлицею, дуже зручна у випадку, коли встановлені на вікнах решітки.

Комплектуючі для антимоскітних москітних сіток виготовлені з високоякісних матеріалів:

  • профіль москітної сітки із міцного алюмінію, покритий подвійним емальуванням;
  • всі пластикові комплектуючі для антимоскітних сіток складаються з поліаміду, він стійкий до перепадів температури і з часом не жовтіє;
  • полотно антимоскітної сітки (виконане зі скловолокна) з покриттям ПВХ (якісні волокна, стійка до займання).

Підсумки

Москітні сітки незамінні для кількох місяців на рік, коли комарі та мухи стають особливо набридливими. Тому, щоб убезпечити себе і свою сім’ю, потрібно вибрати і придбати такий виріб, який буде довго і надійно вам служити.

Менеджери компанії НОВІКОН з радістю вас проконсультують, дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть з вибором москітної сітки для вікон.