Як очистити віконний профіль від захисної плівки і залишків монтажної піни?
Пластикові вікна упаковуються за спеціальними технологіями, які забезпечують захист від забруднень і можливого пошкодження конструкції під час транспортування. Монтажна плівка, надіта поверх виробу, розраховується на нетривалий термін використання. Захисна плівка включає два шари. Нижній шар є липким. Він необхідний для зчеплення з пластиковим профілем. Верхній шар-це захист нижнього, яка найбільше піддається механічним впливам. Плівка тріскається, починаючи виглядати брудно і неохайно.
Коли слід знімати плівку?
Видаляти забруднення з незахищеного профілю досить-таки важко, тому виробники віконних конструкцій винайшли спеціальну плівку. Вона розрахована на період до десяти днів з дня установки. Насправді, ці показники є чисто умовними. Якщо зберігати віконні вироби в місці, куди не проникає сонячне світло, плівка зніметься і через місяць. Однак при зберіганні вікон на сонячній стороні плівка зажадає додаткових зусиль в її видаленні. Якщо ви укладаєтеся в десять робочих днів, то зняття захисного покриття не складе ніяких труднощів. Для цього необхідно підчепити край захисної плівки. Далі покриття слід тягнути в потрібну сторону, щоб воно легко відходило з поверхні вікна.
Так ви отримаєте чисті і акуратні вікна без будь-яких слідів від захисної плівки. Найчастіше покриття залишається надовго, так як ремонт – справа неоднозначна, отже, точних термінів у нього немає.
Видалення захисної плівки
Найпоширенішим способом видалення захисної плівки є використання будівельного фена. Повітря, нагріте до певної температури, розігріває захисну оболонку, після чого вона легко видаляється. Можна скористатися і класичним феном, але результат буде менш ефективним.
Крім даного способу, застосовуються і механічні інструменти. В основному використовують скребок для керамічних плит або тонкий добре заточений ніж. Металевими інструментами слід підхоплювати краю плівки, після чого стягувати їх руками. Виконуйте руху акуратно, щоб не подряпати нову віконну конструкцію.
Механічне видалення залишає невеликі клейові плями. Залишати їх, звичайно ж, не варто, так як до них прилипає пил, яка псувати зовнішній вигляд рами.
Щоб видалити залишки клею, скористайтеся мильним розчином і кухонною губкою. Акуратно обполосніть місця із залишками клею, після чого без особливих зусиль протріть все губкою. Якщо даний спосіб вам не допоможе, спробуйте скористатися спеціальними розчинниками, які не псують поверхню віконної рами.
Використання будь-яких хімічних засобів супроводжується правилами особистої безпеки. Щоб не завдати собі шкоди, надіньте рукавички і приступайте до роботи.
Як видалити монтажну піну?
Крім прилиплої захисної плівки, ви можете зіткнутися із залишками монтажної піни. Монтажна піна – це пінополіуретановий герметик, що виконує теплоізоляційні функції.
Піна відмінно працює з плоскою поверхнею, тому не дивно, що вона прилипає до віконної рами. Компанія Новікон пропонує виконувати монтаж згідно ДСТУ, при якому піна закривається паро – і гідроізоляційної стрічкою.
Перед використанням монтажної піни не забудьте придбати професійний пістолет для піни, а також захист для сторонніх поверхонь. Ці правила допоможуть Вам попрацювати з необхідною зоною і не забруднити поверхні інших предметів. При неакуратному використанні монтажної піни ви можете випадково потрапити на підвіконня або підлогу. Щоб уникнути біди, зберіть надлишки підручними ганчірками або серветками.
Робіть це швидко, поки вона не встигла остаточно застигнути. Якщо ж ви не помітили попадання на сторонні поверхні, а потім зіткнулися з плямами, спробуйте скористатися спеціальними засобами, які розчиняють монтажну піну. Найпоширенішим вибором є Димексид. Це дешевий аптечний препарат, який відмінно справляється з видаленням піни.
Нанесіть невелику кількість Димексиду на ватний диск, протріть плями і залиште намочену вату зверху монтажної піни на кілька хвилин. Після закінчення 5-10 хвилин приступайте до стирання піни.
Під дією Димексиду вона розм’якшується і досить-таки просто усувається з лакувальної поверхні. Для очищення ламінату або паркету слід придбати спеціальне будівельний засіб, щоб не нашкодити покриттю.
Як видалити монтажну піну з рук?
При попаданні монтажної піни на руку, не біжіть її усувати. Дочекайтеся, поки піна підсохне. Так у вас вийде усунути відразу всю масу, не розмазуючи все по руках. Свіжу піну слід видаляти мильним розчином з додаванням морської або йодованої солі. При необхідності скористайтеся засобом для зняття лаку.
Щоб видалити монтажну піну з одягу, необхідно взяти гострий ніж і зрізати надлишки складу. Решта плями пропрацюйте очищувачем. Фахівці компанії Новікон, як і всі інші, рекомендують виконувати всі ремонтні роботи в непотрібному одязі, щоб уникнути подібних ситуацій.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом