Купить металлопластиковые окна » Блог » Безпека склопакетів

Безпека склопакетів

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Сьогодні склопакети використовують для скління не лише виробники вікон-ПВХ.

Пластикові вікна, скління лоджій та балконів, вітрини, перегородки, двері зі склопакетами як будівельні конструкції – вже не новинка.

Безпека та стійкість до ударів – важливі вимоги, що пред’являються для склопакетів.
Майже скрізь будь-де встановлювалися склопакети, є певні вимоги до безпеки приміщень. Вони можуть бути мінімальними: якщо через якусь причину випадково лопнув склопакет, він не повинен травмувати людей.

Є й ґрунтовніші, коли захисні вікна або захисне скління вікон повинно не менш надійно зупиняти непроханих гостей, ніж металеві грати. Можуть бути й особливі вимоги – бронескла, здатні протистояти пробивній дії кулі.

Хороша безпека створюється шляхом встановлення скління із спеціальними додатковими захисними властивостями. Цими властивостями володіють загартовані, ламіновані, армовані та багатошарові шибки, що використовуються при виготовленні склопакетів.

Наша компанія є виробником вікон ПВХ в Одесі (Україна). Залежно від якості, товщини та вартості, таке скло може забезпечувати найрізноманітніший захист.

Загартоване скло, що пройшло спеціальну термічну обробку, має підвищену механічну міцність, безпечний характер руйнування, стійкість до високих температур.

Армоване скло має всередині металеву дротяну арматуру або сітку, яка стримує їх руйнування при ударі. Але їхня прозорість суттєво нижча, тому використовуються вони, переважно у промисловому будівництві.

Ламіновані скла отримують шляхом композиції скла та захисної плівки. Найбільш міцні ламіновані стекла виготовляють з декількох листів скла, з’єднаних між собою пластиковими шарами.

Найбільш поширеним і відомим видом такого скла є «триплекс» — комбінація трьох стекол, усередині яких прокладені захисні плівкові шари.

Бронескла, що мають найвищий ступінь захисту, виготовляються саме за такою технологією. Конструкція пластикових вікон з бронезахистом може включати склопакет з різною товщиною та різними властивостями, залежно від необхідного захисту класу. Щоб від внутрішньої сторони склопакета не відскакували «вторинні» уламки, на останній аркуш наклеюється захисна плівка.

Захисна плівка склопакетів може забезпечувати й інші корисні для безпеки умови. Тоновані плівки роблять скло прозорим лише з одного боку. Спеціальні плівкові покриття можуть захистити від несанкціонованого прослуховування – вони здатні в сотні разів послаблювати рівень сигналу “жучка”, встановленого всередині приміщення.

Підсумки

Безпека склопакета – це важлива вимога, яку потрібно враховувати при виборі виробу. Від цього залежить загалом безпека вашого будинку. Існують різні види склопакетів, які гарантують різні види захисту, залежно від товщини та вартості виробу.

Таким чином, якщо ви хочете придбати якісні склопакети та не сумніватися у безпеці своїх пластикових вікон, менеджери компанії НОВІКОН з радістю вас проконсультують, дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть вам з вибором.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар