Купить металлопластиковые окна » Блог » Виробництво склопакетів в Одесі

Виробництво склопакетів в Одесі

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

art15

Компанія Новікон є офіційним виробничим партнером склопакетів в місті Одесі (Україна).

Склопакет-це один з основних елементів сучасного вікна, від якого багато в чому залежить ціна пластикового вікна і його теплозахисні властивості. Тому до вибору виробу необхідно підходити уважно і виважено. Тому що від того, який склопакет буде у вас стояти, залежить звукоізоляція і тепло вашого приміщення. А в таких питаннях економити не варто. Зате вибравши якісний склопакет, ви надовго забезпечите собі комфорт, захист від холоду ззовні.

Види склопакетів
Віконний склопакет “анатомічно” являє собою 2 і більше стекол, які з’єднані один з одним дистанційною рамкою. Усередині неї є спеціальний абсорбент вологи, а по периметру вона залита герметиком. Між стекол знаходиться звичайне повітря або інертний газ. Бувають ще й вакуумні склопакети, але вони поки не так поширені. Однак фахівці говорять про велику перспективу цих виробів.

Склопакети бувають-однокамерними, двокамерними і дуже рідко, трикамерними. В основному виготовляють одно – і двокамерні. Однокамерні-це два скла і між ними повітряна камера, а двокамерні – це три скла і між ними дві повітряні камери.

Виробництво склопакетів включає в себе нарізку скла, нанесення бутилового герметика на дистанційну рамку і склеювання. При цьому дистанційна рамка поміщається між склеюваними стеклами. У кінцевій стадії виготовлення склопакетів, герметик наноситься по зовнішньому стику стекол і дистанційної рамки. Виробництво склопакетів за такою технологією застосовують майже всі віконні компанії.

Наша компанія використовує широке розмаїття стекол для виготовлення склопакетів. Для склопакетів застосовуються енергозберігаючі скла, скла з тонуванням, протиударне або антивандальне скло.

Наша сервісна служба компанії НОВІКОН допоможе вам вибрати найбільш підходящий до вашої ситуації склопакет, а також, якщо необхідно, ми надаємо послугу заміни склопакетів.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар